Poté, co se stal románek Gregorové a Koptíka minulostí, začal zhrzený muž plnit sociální sítě poezií plnou detailů o jejich sexuálním životě i fotkami přímo z postele. Posléze začal na exmilenku nechutným způsobem útočit, jen aby získal její pozornost. Herečka má kvůli jeho řádění z ostudy kabát a vysmáli se jí už dokonce i její slovenští kolegové.

Zastání se jí ale teď dostalo od osoby, od níž to zřejmě nečekala. Na její stranu se postavil Josef Rychtář, který navíc Koptíkovi vzkázal, aby si na něj dal pozor.

„Někdo by tomu měl udělat přítrž. Klidně se toho ujmu. Koptík si zaslouží dostat za vyučenou,“ rozohnil se pro Expres.cz vdovec po Bartošové. „Pan Brzobohatý je legenda a nezaslouží si takové pošlapání památky,“ míní.

Exmilenec Gregorové mu leze na nervy hlavně proto, že mu svým chováním připomíná jeho úhlavního nepřítele a obdivovatele jeho zesnulé ženy Zdeňka Macuru (43).

S ním už se v minulosti několikrát popral, tudíž by se nezdráhal vypořádat se s Koptíkem stejným způsobem. „Ten může být rád, že se mi nedostane pod ruku. Kdybych na něj narazil, rozhodně by neodešel po svých. Je to lidská zrůda. Takhle by se chlap k dámě chovat neměl,“ hrozil Rychtář.

VIDEO: Rvačka Rychtáře s Macurou kvůli Ivetě

Video
délka: 01:09.56

Rvačka kvůli Ivetě Aha!

Tomu ale také prý nejde na rozum, proč už to za něj dávno neudělal nikdo jiný. V první řadě hereččin syn Ondřej Gregor Brzobohatý (34). „Nechápu, proč ji nezačne bránit její syn Ondra. Kdyby někdo takhle mluvil o mojí matce, rozhodně bych si to s ním šel vyřídit,“ dodal pro Expres.cz Josef.

Fotogalerie: Divoká láska Hany Gregorové (64) a Ondřeje…
42 fotografií

Do bitky by se pustil i za cenu pozdějšího pobytu za mřížemi. Jelikož pro ránu nejde daleko a vězení už mu dříve hrozilo, nejedná se jen o plané řeči. Koptík by se tak měl raději vyhýbat Říčanům, kde Rychtář bydlí.

VIDEO: Ondřej Koptík: Za sex s Hankou bych dal život! A jak to bylo s drogami?

Video
délka: 04:52

Ondřej Koptík: Za sex s Hankou bych dal život! A jak to bylo s drogami? David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
88 fotografií