Koptík, který veřejně přiznal užívání drog a své problémy řeší i s psychologem, vymyslel nový způsob, jak své expartnerce ublížit. Na Facebooku totiž zveřejnil dlouhý status, který sám uvedl jako »show« s názvem Hančino ohováranie (slovensky pomlouvání) slovenského showbyzu.

Vypisuje zde své údajné zkušenosti z akcí, kdy se prý Gregorová měla na jisté známé osobnosti mile usmívat, ale hned za rohem je ošklivě pomlouvat. Jedním případem z mnoha má být herec Juraj Kukura (70). „Ten pán je podle mě skvělý herec, ale podle HG slyším jen jaký je to k**ot a zbabělec, co ukradl nějaké peníze a zdrhnul,“ tvrdí Koptík. „Chybí tvá pokora Hg, seš si 100% jistá, že ty máš čisté svědomí a nic jsi nikde neukradla? Já bych neřekl,“ útočí.

VIDEO: Koptík o důvodu rozchodu s Hanou Gregorovou: Drogová závislost!

Video
délka: 01:35.72

Koptík o důvodu rozchodu s Hanou Gregorovou: Drogová závislost! David Turek, Lukáš Červený

Na přetřes přišla i hvězda filmu S tebou mě baví svět Zdena Studénková. Podle Ondřeje měla Gregorová naznačovat, že blonďatá herečka prodělala nepodařené plastiky. Dokonce prý urazila i jejího muže.

„Jsme v TV JOJ na podobné verzi Hádej, kdo jsem, což běží i u nás. Je přítomná i Zdena Studénková, za mě nádherná žena mnohem lepší herečka než Hg! Opět po milém rozhovoru s ní opět HG v restauraci, kterou nám Zdena doporučí, začne smršť bez pokory! Jak má Zdena teplýho manžela umělce a myslím, že byla řeč i o tom, jak to není to, co bývalo s jejím obličejem. No hrůza, řekám si a to ještě ji paní Studénková pozve do Prahy na akci,“ chrlí ze sebe Koptík.

Dále v litaniích zmiňuje i slovenské režiséry Petera Bejbaka či Andyho Krause. Na závěr se pak ze Slovenska obrací i k našim celebritám. Zatímco se již dříve podobným způsobem otřel o Dádu Patrasovou (61), nyní si vzal na paškál jejího muže Felixe Slováčka (74) a jeho mladší milenku Lucii Gelemovou (34).

VIDEO: Gregorová se s mladším přítelem chtěla rozejít už několikrát v době, kdy byli spolu.

Video
délka: 00:39.10

Gregorová s mladším přítelem: Rozchod byl na spadnutí! Ale odpustila jsem mu! David Turek, Jan Jedlička

„Ještě bych se vrátil k nám do Čech na Československý Ples, kde jsme potkali mimo jiné i Felixe Slováčka s paní Gelemovou. Ta přichází ke mně a vysekne Hg poklonu, jak má hezkého přítele!" tvrdí Koptík.

„Díky Lucko, no HG se obrátí a řekne sebejistě: ‚Škoda, že nemohu říci to samé o tom vašem‘ a pak se s Felixem baví jako největší kamarádka na balkonku obecního domu. Když odcházíme, tak to dorazí tím že by si o něj neopřela kolo,“ líčí na Facebooku. Dokonce pak přikládá i vlastní názor na známého muzikanta. „Felixi za mě si kaňour největší! Mít Dádu a Gelemku a držet se jako ty, fandím ti,“ dodal.

VIDEO: Gregorová odkopla zajíčka Koptíka! Ten pláče: Prosím, odpusť!

Video
délka: 01:04.28

Gregorová odkopla zajíčka Koptíka! Ten pláče: Prosím, odpusť! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
90 fotografií