Vdova po Radku Brzobohatém (†79) má kvůli exmilenci z ostudy kabát. Když se s ním rozešla a vyhodila ho ze společné domácnosti, začal muž vyvádět všechno možné, aby s ní mohl znovu promluvit a případně ji přesvědčit, aby se k němu vrátila. Na druhé straně na ní ale také plive jed a škemrá o návrat i u exmanželky Pavlíny.

Ve svých citech má sám zmatky a na jeho rozpoložení se prý podepisují leckdy i povětrnostní podmínky. „Přiznám se, že dneska, jak je to blbý počasí, tak jsem měl trochu depku. Seděl jsem v autě a napsal jsem jí, že dneska mi fakt chybí. Dneska se mi o ní zdálo,“ svěřil se Koptík v Prásku, jak mu jeho láska chybí. Ta ale neodepisuje a nereaguje ani na telefonáty. Podle svědků z jejího bydliště se dokonce všech straní.

Přitom prvních pár dní po rozchodu nesla Hana veřejnou potupu statečně a na divadelní představení, v němž hrála, přišla se vztyčenou hlavou. Cestou domů ji pak kolegové raději doprovodili k autu, kdyby se tam Koptík objevil. Vzhledem k tomu, že přiznal i užívání drog, je naprosto nevyzpytatelný.

Teď už ostatně herečku očividně zradily nervy, protože odmítla účast v pořadu pro slovenskou televizi Markíza. Zřejmě se teď nechce objevovat na veřejnosti a má strach, že by jí mohl bývalý přítel nějak fyzicky ublížit.

VIDEO: Koptík o důvodu rozchodu s Hanou Gregorovou: Drogová závislost!

Video
délka: 01:35
1080p 720p 360p

Koptík o důvodu rozchodu s Hanou Gregorovou: Drogová závislost! David Turek, Lukáš Červený

Celou aféru plnou pornobásniček a soukromých fotek si vzali nedávno na paškál i kolegové Hany. Možná i to ovlivnilo její rozhodnutí odřeknout natáčení talkshow v Bratislavě. Gregorová měla být původně jedním z hostů, jenže nakonec podle informací Expres.cz nedorazila a omluvila se až pět hodin před začátkem.

Fotogalerie: Divoká láska Hany Gregorové (64) a Ondřeje…
42 fotografií

Vzhledem k tomu, že je herečka původem právě ze Slovenska, ale už léta je jejím domovem Praha, se na ni publikum velmi těšilo a někteří diváci si vstupenku koupili jen kvůli ní. Bohužel se jí ale nedočkali. I přesto organizátor pořadu rozhodnutí Gregorové respektuje a chápe ho. „Je to lidská bytost,“ uvedl stroze pro slovenský web Topky.sk.

VIDEO: Hana Gregorová v době, kdy ještě s Koptíkem byla: Chodíme tam, kde nás nikdo nevidí!

Video
délka: 01:20
1080p 720p 480p 360p 240p

Hana Gregorová s přítelem Ondřejem: Chodíme tam, kde nás nikdo nevidí! Petr Soukup,David Turek, Markéta Reinischová

 

VŠE O VZTAHU GREGOROVÉ A KOPTÍKA ZDE>>

Fotogalerie
109 fotografií