Koptík se s vdovou po Radku Brzobohatém (†79) seznámil v červenci 2015, když jí pomáhal doma zapojit internet. Přeskočila jiskra a Ondřej měl tehdy Gregorové tvrdit, že je rozvedený. Teď ovšem přiznává, že v té době byl stále ženatý. Doma měli ale s manželkou problémy.

„Tam přišlo nějaký odloučení, žádný to mazlení v posteli, každej spal prostě na svý straně,“ vyprávěl Koptík v rozhovoru pro Prásk. „Po těch letech je hodně těžký znova ten náboj mezi těma dvěma, přece jenom ženě zaberou ty děti většinu času, opomíjela trošku toho manžela,“ vysvětluje si své odcizení s bývalkou Pavlínou.

Fotogalerie: Divoká láska Hany Gregorové (64) a Ondřeje…
42 fotografií

Vinu dává ale částečně i sobě. „Samozřejmě byla chyba i na mojí straně, já jsem se věnoval svý práci a nevěnovali jsme se tolik sobě.“ Vše došlo tak daleko, že si začal hledat dámskou společnost jinde. Původně měl spíše zájem jen o rozptýlení a získání dalších zkušeností v milostných hrátkách. Dva měsíce tak manželku podváděl.

Jenže ze známosti s Gregorovou se vyklubal vážnější vztah. Dvojice spolu dokonce jeden čas i bydlela a Ondřej se kvůli tomu rozvedl. „Ten rozvod byl vlastně na přání Hanky, kdy vlastně ona mi dala ultimátum, protože do roka se musím rozvést,“ tvrdí nyní Koptík s tím, že ho prý Hana měla dokonce dovést i k právníkovi.

VIDEO: Ondřej Koptík: Gregorová se spikla s mojí exmanželkou

Video
délka: 03:44
1080p 720p 360p

Ondřej Koptík: Gregorová se spikla s mojí exmanželkou David Turek, Lukáš Červený

Zpětně si ale muž vyčítá, že se nechal přesvědčit. Jeho o mnoho let starší milenka se s ním rozešla a vyhodila ho z bytu poté, co u něj našla drogy. „Dneska jsem rozvedenej a vlastně i odkopnutej,“ dodal pro Prásk expřítel Gregorové, který od té doby dělá všechno proto, aby svou lásku získal zpět.

Použil k tomu všech prostředků, které ho napadly. Básně plné podrobností o jejich sexu zveřejněné na sociálních sítí, zveřejňování intimností i soukromých fotek, vyhrožování a bombardování esemeskami. To vše již vyzkoušel, ale bez úspěchu. Slovenská herečka, která dříve vždy působila energicky, teď má velký strach. Proto na snahy někdejšího partnera raději nereaguje a skrývá se.

VIDEO: Ondřej Koptík prozradil, proč Hanku stále stíhá. Poslal jí prý 200 SMS zpráv...

Video
délka: 04:00
1080p 720p 360p

Ondřej Koptík: Co přijde po pornobásních? Chci Hanku vyprovokovat! Poslal 200 SMS! David Turek, Lukáš Červený

 

Fotogalerie
102 fotografií