Vdova po Radku Brzobohatém (†79) má z ostudy kabát. Vykopnutý koloušek každému na potkání popisuje detaily z jejich intimního života a špiní ji, kudy chodí. „Hanka se bojí promluvit, protože poznala, že žila s někým, kdo to nejspíš nemá v hlavě zcela v pořádku,“ svěřila kamarádka Gregorové.

„Nejvíc jí nahání hrůzu, že by se na ni mohl ještě více zaměřit a mohl by svůj nátlak ještě zintenzivnit. Obává se, že by mohl i fyzicky zaútočit, kdyby se mu nedařilo dosáhnout, čeho chce,“ dodala Hančina důvěrnice.

I odborníci se shodují, že cesta, kterou herečka zvolila, je správná. „V tomto případě je nejlepší mlčet a nechat emoce ochladnout,“ radí psychiatr Jan Cimický (69), který případ Gregorové sleduje od samého začátku.

Kňažko si z ní dělá srandu

Gregorová, ač se provinila jen tím, že se bezhlavě zamilovala, je už terčem posměchu i u kolegů. „Hana by si měla najít někoho, kdo už, nebo ještě neumí psát,“ rýpl si do ní třeba slovenský herec a politik Milan Kňažko (72). „Mám dojem, že už dorajtovala a je na konečné, zatímco Koptík už stojí před domovem důchodců a čeká na další,“ dodal v pořadu Sedem slovenské televize JOJ.

VIDEO: Ondřej Koptík: Gregorová se spikla s mojí exmanželkou.

Video
délka: 03:44

Ondřej Koptík: Gregorová se spikla s mojí exmanželkou David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
54 fotografií