Poté, co mu vdova po Radku Brzobohatém (†79) poslala všechny jeho věci kurýrem, zásobuje zhrzený milenec sociální sítě pornobásněmi a fotkami z jejich intimního života!

Prý je schopen a ochoten zajít kamkoliv, jen aby donutil Gregorovou k nějaké reakci. Touží se s ní setkat tváří v tvář a slyšet z jejích úst, proč tak náhle otočila kormidlem jejich vztahu. A tak kope kolem sebe…

Video
délka: 03:44
1080p 720p 360p

Ondřej Koptík: Gregorová se spikla s mojí exmanželkou David Turek, Lukáš Červený

„Střídá se ve mně vztek, láska i nenávist. Záleží na tom, jak se probudím. To, když do Hanky kopu a pouštím detaily třeba z našeho milování, by ji mělo donutit, aby mi zavolala. Dokud to neudělá, tak v tom budu pokračovat. Mám toho ještě hodně co říct,“ řekl Blesku Koptík. Že se nezastaví před ničím, dokazuje i jeho poslední krok, kdy se nerozpakoval nazvat svou lásku špindírou!

A Gregorová? Ta se obrnila hradbou mlčení. Na jeho sprosté ataky absolutně nereaguje. „Ona dělá, jako bych byl vzduch a neexistoval. Přestávám věřit, že mě kdy milovala,“ dodal plačtivě Ondřej, který žil s Gregorovou dva roky. Vždy, když vypustí z úst nějaké urážky či špínu o své vyvolené, druhý den tvrdí, že má morální kocovinu. „Většinu věcí řeším se svým terapeutem, který se snaží, abych si vše srovnal v hlavě. Navštěvuji ho dvakrát týdně,“ přiznal Blesku Koptík. Podle mnohých by měl ale ke cvokaři chodit spíš dvakrát denně!

Počínání Hany Gregorové, která se uzavřela před světem, schvaluje i psychiatr. „Bude muset vydržet, než to pana Koptíka přejde. Jednou mu jeho jednání dojde a bude se hodně stydět. To, co vyvádí, bohužel dělají jedinci, kteří se nedokážou vyrovnat s ponížením z rozchodu a přestanou být pány situace,“ sdělil Blesku Jan Cimický (69).

Vše o Haně Gregorové a Ondřeji Koptíkovi naleznete ZDE!!!

VIDEO: Ondřej Koptík: Za sex s Hankou bych dal život! A jak to bylo s drogami?

Video
délka: 04:52
1080p 720p 360p

Ondřej Koptík: Za sex s Hankou bych dal život! A jak to bylo s drogami? David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
23 fotografií