Jak již minulý týden odhalil TopStar, Koptík na živnostenském úřadě nahlásil, že jeho firma sídlí v jistém domě ve Škvorci. Ovšem ve skutečnosti v tomto domě žije jistá paní, která o žádném podnikání neměla ani tušení. Nezná prý ostatně ani samotného Koptíka.

Ten ale tvrdí, že byl se ženou na všem domluven a navíc se již o celou záležitost postaral. „Adresa je zrušená. Byli jsme domluveni na chvíli, ale je to passé. Já jsem za paní byl a domlouvali jsem se, takže vše ok,“ napsal Ondřej pro web Expres.cz a neštítil se cizí paní označit v podstatě za psychicky nemocnou. „Myslím si, že paní má poruchu paměti. IČO jsem zrušil,“ trval si na svém Koptík, který ale nedávno přiznal užívání marihuany a pervitinu.

VIDEO: Ondřej Koptík: Za sex s Hankou bych dal život! A jak to bylo s drogami?

Video
délka: 04:52

Ondřej Koptík: Za sex s Hankou bych dal život! A jak to bylo s drogami? David Turek, Lukáš Červený

S majitelkou nemovitosti se prý měl seznámit ještě v době, kdy se živil prodejem internetového připojení. „Dělali jsme jí služby O2. Byl jsem tam dvakrát,“ vysvětlil Expresu bývalý přítel slovenské herečky Hany Gregorové (65).

Vzápětí pak ale dodal: „Mám i její občanku.“ Takové tvrzení působí dost podivně a nahrává teorii, že tímto způsobem zneužil ženiny osobní údaje a podnikání si na její adresu zapsal, aniž by k tomu dala souhlas. To ale Koptík popírá.

Kromě dotyčné majitelky domu si s ním dost trápení v poslední době užila i jeho bývalá partnerka. Po jejich rozchodu, za nímž stály údajně Ondřejovy problémy s drogami, ho Gregorová vyhodila z bytu. Tím se ho ale nezbavila, jelikož zhrzený muž jí prostřednictvím sociálních sítí skládá pornoverše, zveřejňuje jejich společné fotky intimního rázu a dokonce jí i vyhrožuje. Vdova po Radku Brzobohatém (†79) už kvůli tomu kontaktovala i právníky.

VIDEO: Koptík o exmanželce, autě i o slovenské skále Hance

Video
délka: 03:44

Ondřej Koptík - auto, exmanželka, Hanka je slovenská skála David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
99 fotografií