Varováním pro vdovu po Radkovi Brzobohatém (†79) bylo, když se její mladý milenec snažil rozpustit smutek z rozchodu v pervitinu a kokainu. Tvrdé drogy v kombinaci s alkoholem z něj udělaly zvíře, vyváděl věci, že by nejraději zapomněl. Nakonec skončil ve fakultní nemocnici v Praze na Karlově náměstí, odkud se snažil utéct přes skleněné dveře. Po běsnění si ho nechali dva dny na psychiatrii.

Cesta na psychiatrii

„Po mém šíleném řádění mě znovu Hanka vzala k sobě domů. Pozvala tam i mé rodiče s tím, že druhý den společně pojedeme do Havlíčkova Brodu, kde je léčebna pro drogově závislé,“ přiznal Blesku bez okolků Koptík. Pořád dokola myslí na poslední společně strávenou noc s herečkou. „Leželi jsme spolu v posteli, objímali se a já věřil, že všechno bude dobré,“ vzpomíná Ondřej.

Chtěla se ho zbavit

Ráno poslušně nasedl a nechal se odvézt na Vysočinu. „Když se mnou lékaři v léčebně mluvili, pochopil jsem, že nemám takový problémy, abych tam musel zůstat. S tím ale Hanka nesouhlasila. Domů jsem proto odjel jen s rodiči,“ vysvětluje Koptík. „Celé to na mě teď působí, že se mě chtěla jen v tichosti zbavit a odklidit z očí veřejnosti,“ myslí si, ačkoli právě tam Hanu viděl naposledy. Hned následujícího dne mu slavná (a o 31 let starší) vdova sbalila věci a kurýrní službou ho kompletně vypakovala ze svého bytu.

Od té doby s ním nepromluvila, ač pro to dělal první poslední. Posílal jí květiny, hledal odpuštění u hrobu jejího manžela nebo na sociální síti zveřejňoval básně, v nichž do nechutných detailů popisuje i jejich sex.

První foto vdovy po rozchodu

Od minulého týdne, kdy rozchod vyplul na povrch, byla Hana Gregorová dobrovolně zavřená v bytě na Karlově náměstí. Až včera poprvé vyšla mezi lidi, bohužel jen kvůli tomu, aby dala sbohem nejlepšímu kamarádovi svého milovaného muže. Milan Č., zvaný Uršus, skonal v den pátého výročí smrti Radka Brzobohatého!

Herečka byla celá v černém a nesla se s hrdě vztyčenou hlavou, jako by žádné ponížení od exmilence nezažila. Včera večer ještě musela předstoupit před diváky, odehrála představení Tančírna v Divadle Radka Brzobohatého.

Video
délka: 01:27

Koptík (34) o tom, jak ho Gregorová (65) vykopla: Kufry mu poslala kurýrem! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
28 fotografií