Jak se zdá, Ondřej se do žádné akce nehrne. Koptíkovo řádění pro něj totiž není pádným důvodem. „Dobré jméno našeho rodu nikdy nebylo a nebude v rukou pana Koptíka. Svým jednáním poškozuje jedině sám sebe,“ uvedl pro web Expres.cz herec a muzikant.

„Skutečně mi jeho zoufalé konání nestojí za to komentovat. Zda v tom hodlám podniknout nějaké kroky, které by vedly k ukončení celé té šaškárny, je pouze má osobní věc,“ míní syn Gregorové, který si před časem ke svému rodnému příjmení připojil i maminčino.

Dříve se přitom v podobných situacích sám pasoval do role obránce rodinné cti. Když se před časem v médiích objevily nepříliš lichotivé články o jeho manželce, topmodelce Taťáně (29), postavil se za ni a vše vysvětlil v dlouhém prohlášení. „Tehdy jsem dával lidem skrz sociální sítě vědět pravdu, která byla překroucená tak, aby byla skandalizující,“ objasnil s tím, že teď je všechno trochu jinak.

„Tentokrát není třeba nikoho bránit ani očišťovat. Pan Koptík si pod sebou zkrátka podřezává větev a lidé si o tom jistě udělají svůj vlastní obrázek,“ dodal pro web Expres.cz Gregor Brzobohatý ohledně bývalého přítele své matky a dál už se problémem zabývat nechtěl.

VIDEO: Gregorová odkopla zajíčka Koptíka! Ten pláče: Prosím, odpusť!

Video
délka: 01:04.28

Gregorová odkopla zajíčka Koptíka! Ten pláče: Prosím, odpusť! David Turek, Lukáš Červený

Ten už ostatně musel vzít zpátečku a zablokoval svůj účet na Facebooku, kde předtím zveřejnil řadu pornobásniček věnovaných Hance. Teď už tak jeho příspěvky vidí pouze jeho přátelé. Podle informací Expresu se údajně stáhl na popud své rodiny, konkrétně své matky. Právě ona mu totiž poskytla azyl poté, co ho Gregorová vyhodila ze své vily v Říčanech. Nyní měla žena synovi pohrozit, že ho také vystěhuje, pokud se svými citovými výlevy nepřestane.

Fotogalerie
54 fotografií