Za vším vězí drogy! Nejprve ho kvůli marihuaně vykopla o 31 let starší partnerka a asi definitivně ji ztratil poté, co po požití pervitinu a kokainu demoloval nemocnici. Tvrdé drogy podle svých slov vzal proto, že nezvládá rozchod. Herečka s ním absolutně nekomunikuje, stejně jako se svým okolím.

„Zašel jsem za Haničkou s velkou kytkou rudých růží, ale neotevřela mi. Tak jsem jí dal jednu růži za stěrač auta a odjel se omluvit jejímu manželovi,“ svěřil Blesku Koptík. Prý si nepřeje nic jiného, než svou milou z očí do očí požádat o odpuštění.

„Zajel jsem na Radkův hrob, abych se mu omluvil, že jsem ublížil naší společné lásce. Poprosil jsem ho, aby mi Haničku vrátil zpět do života,“ tvrdil zcela vážně odvržený milenec. „Podíval jsem se na fotku na náhrobním kameni a Radek se na mě šibalsky usmál,“ vylíčil poněkud svérázně svůj »výlet« na pražský Vyšehrad. „Myslím, že to vyjde a Radek mi pomůže vše urovnat...“ dodal Koptík a růže pro Gregorovou nechal na hrobě Brzobohatého.

Na hrob Brzobohatého Koptík chodí jako do zpovědnice. Loni v srpnu tam dokonce prosil Radka o Hančinu ruku. „Tak nějak jsem cítil, že bych to měl udělat. Mám k panu Brzobohatému nesmírnou úctu a vím, že navždy bude v srdci mé snoubenky,“ svěřil tehdy Blesku.

VIDEO: Gregorová odkopla zajíčka Koptíka! Ten pláče: Prosím, odpusť!

Video
délka: 01:04

Gregorová odkopla zajíčka Koptíka! Ten pláče: Prosím, odpusť! David Turek, Lukáš Červený

VIDEO: Koptík (34) o tom, jak ho Gregorová (65) vykopla: Kufry mu poslala kurýrem!

Video
délka: 01:27

Koptík (34) o tom, jak ho Gregorová (65) vykopla: Kufry mu poslala kurýrem! David Turek, Lukáš Červený

VIDEO: Koptík o důvodu rozchodu s Hanou Gregorovou: Drogová závislost!

Video
délka: 01:35

Koptík o důvodu rozchodu s Hanou Gregorovou: Drogová závislost! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
35 fotografií