Je zřejmé, že zoufalství Koptíka z rozchodu s Hankou hned tak neskončí. Vzhledem k tomu, že mu nereaguje na zprávy, nebere telefony a odmítá se s ním setkat tváří v tvář, tak se snaží vzbudit lítost pomocí sociální sítě. Neustále zveřejňuje jejich společné zamilované snímky a píše srdceryvné vzkazy.

Video
délka: 01:35.72

Koptík o důvodu rozchodu s Hanou Gregorovou: Drogová závislost! David Turek, Lukáš Červený

„HG. Ve tvém pokoji sama zadržuješ v sobě slova, kouříš cigaretu znova a znova a necháš mě koupat v mediálním cirkusu Prima a Nova. Teď prosí o pomoc tvůj největší otrok... Co trpí za svá zveřejněná slova. Potřebuji tvůj soucit, nechci být jak imbecil. Prosím, už vyjdi z temnoty... Nenechávej mě ležet a vpadnout do mrákoty. Nechávám vše tvému svědomí, tvůj oblíbený otrok, omlouvám, posral jsem to znova zleva i zprava a to vše jen proto, že zadržuješ právě ta svá kouzelná slova. Nelíbí se mně... Vím, že kroužíš kolem mě jak sup, až z toho mojí ex skoro praskl chrup, proč jsi to udělala? Chci znát tvoje slova!!!!! Vyjdi z temnoty, mluv se mnou, zmlať mě, miluj mě, nenáviď mě, cokoliv,“ je poslední vzkaz Koptíka Gregorové.

Video
délka: 01:27.36

Koptík (34) o tom, jak ho Gregorová (65) vykopla: Kufry mu poslala kurýrem! David Turek, Lukáš Červený

Herečku rozhodně nepotěší ani snímek, na kterém jsou oba v černém a na krku mají obojky s ostny. Kam si takhle vyrazili, ví jen oni dva... Hančin otrok nicméně ve své poslední poněkud zvláštní básni žádá o to, aby ho zmlátila...

Fotogalerie
43 fotografií