Změna pohlaví je velmi složitý proces, který trvá několik let. Jak již Tereza dříve vysvětlovala, nejprve musela podstoupit tzv. Real Life Test, kdy rok žila jako žena, ovšem bez příslušných hormonů. Když pak přišly velké dávky hormonů, musela se zase potýkat s emočními změnami. Postupně se ale začala fyzicky měnit a rovněž jí rostlo sebevědomí.

Podstoupila také bolestivé laserové odstranění vousů, ovšem konečnou přeměnu pohlaví zatím nepodstoupila. Nyní se na sociální síti pochlubila, že ji čeká zvětšení prsou. Dle pozvánky na kliniku má estetický zákrok podstoupit 5. prosince, už teď se ovšem Španihelová připravuje.

Pro Blesk.cz přiznala, že si vůbec není jistá, jak si na velké poprsí zvykne. „Já mám široký hrudník, těch 78 centimetrů, takže pan doktor mi toho tam chce nalít docela dost,“ vysvětlovala s tím, že si už měla možnost sáhnout na své budoucí implantáty. „Byla jsem strašně překvapená, střídaly se ve mně různé pocity, vlastně i údivu,“ líčila nevšední zážitek Tereza, která si zakládá zejména na přirozenosti. „Nerada bych se probudila po operaci a zjistila, že to přirozeně nevypadá.“

Od velkých ňader ji odrazuje to, že by se kvůli nim v budoucnu mohla hrbit. „Připravuju se na kilo a půl zátěž, budu muset ještě zaposilovat na zádových svalech.“ Všechno ale již konzultovala s plastickým chirurgem, MUDr. Bronislavem Vřeským, který má téměř 30letou praxi v oboru. Podle něj jsou široké implantáty nutné, aby mezi poprsím nebyla velká mezera. „Je to velký profesionál a já asi dám na jeho doporučení,“ uvedla transsexuálka s tím, že si zatím vše promýšlí a sbírá informace. „Začínám se už ale těšit,“ doplnila radostně.

Neodradila ji dokonce ani vysoká cena operace v hodnotě 67 tisíc Kč. „Hradím si to sama. Myslím si, že si na to za dva měsíce vydělám. Mám rozjetou svoji firmu, natáčím a fotím, zakázky mám, takže to by neměl být problém,“ dodala žena, kterou na Facebooku můžete sledovat pod jménem Tores Gorgeous.

VIDEO: Zpověď transsexuálky Terezy: Byla jsem dokonalý muž Jakub a měla hodně žen

Video
délka: 07:58.04

Transsexuálka Tereza: Byla jsem dokonalý muž Jakub a měla hodně žen. Veronika Ničmanová, Jan Jedlička

Fotogalerie
49 fotografií