Vzhled mladé Terezy Španihelové, která se narodila jako Jakub, rozhodně není to, co by upozorňovalo, že jako žena není úplně stoprocentní. Terka ještě neprodělala operaci změny pohlaví. A tak je stále ženou s „něčím navíc“, jak sama říká.

❤️#toresgorgeous #vipresort #sea #fitnessgirl #iphone6 #redhair #lovit #relax #bedroom #bedgirl #instagirl #instapic

Příspěvek sdílený Tores Gorgeous (@toresgorgeous),Zář 6, 2017 v 7:19 PDT

Momentálně je Terka na dovolené v Chorvatsku a při té příležitosti ukázala svoji bezchybnou postavu, především zadek, o kterém sní mnoho žen, které se jako ženy narodily. „Je to místo snů, od doby, co jsem žena, jsem nebyla u moře. Vlastně už cca 4 roky ne. Za ty 3 roky ženského života jsem se koupala 3x a vždy utajeně. A to vodu opravdu miluji, o moři ani nemluvím,“ napsala si Tereza k sexy fotce.

Video
délka: 07:58

Transsexuálka Tereza: Byla jsem dokonalý muž Jakub a měla hodně žen. Veronika Ničmanová, Jan Jedlička

„Miluji spontánnost, je to ten pravý pocit bytí, života. Všem vám přeji tenhle pocit zažít. Ale bez vyslovení toho přání, dostat se letos k moři, by se nesplnilo. Úžasná zkušenost. Miluji život a jeho příležitosti,“ napsala Terka, pro kterou byla cesta za hranice opravdu nečekaná, protože v pondělí onemocněla a musela brát antibiotika. 

To, jak vypadá, ale rozhodně nenasvědčuje tomu, že před několika lety nosila klučičí oblečení, jezdila na skatu, sprejovala graffiti a byla kluk s horou svalů. Když nasadila hormonální léčbu, její život se změnil o 180 stupňů. A také její tělo. Jak je ale vidět, má co ukazovat...

Fotogalerie
65 fotografií