Seriálový Kameňák prý bude mít epizodický děj, spojovat jej ale bude centrální městečko Kameňákov. "O režisérovi se ještě nerozhodlo, interiéry ale začínáme točit teď na podzim. Původně jsme chtěli mít ještě letos dotočeno, ale protože Kameňáky až na ten vánoční díl jsou letní komedie, nakonec jsme natáčení exteriérů posunuli na příští rok," říká Pásek.

Video
délka: 00:19.32
1080p 720p 480p 360p 240p

Alice Bendová a Martin Dejdar Vánoční Kameňák

Nemá kam spěchat, ještě totiž není jisté, na jaké televizi se bude seriál vysílat. "Perou se o to všechny," tvrdí Pásek, který potvrdil návrat velké části původní herecké gardy v čele s Václavem Vydrou. K němu se prý po pauze ve dvou filmech překvapivě přidá i Jana Paulová jako jeho žena Vilma. "Sama se ozvala, že by měla zájem se v tom objevit. Jsou s Vaškem Vydrou kamarádi, tak že by si to natáčení užili. Jenže ozvala se v době, kdy už byly rozepsané scénáře, a nechtěli jsme je přepisovat, takže se objeví až v několika dílech na konci seriálu," dodává Pásek.

V seriálu se stejně jako ve filmech objeví i Dana Morávková, Alice Bendová, Bob Klepl, Hana Čížková, Jiří Krampol, Martin Dejdar či nováčkové Zdeněk Izer a Jakub Kohák coby dvojice nových policistů.

Fotogalerie
32 fotografií