Fotografka Tereza Španihelová má za sebou několikaměsíční léčbu hormony. Před pár lety se totiž rozhodla zcela změnit svůj život. Narodila se totiž ve špatném těle. Po Jakovi už se ale dávno slehla zem. Tereza nyní bere dech veřejnosti svým luxusním tělem, které by jí mohla závidět co druhá žena.

„Já se zkusila takhle nafotit vlastně poprvé a musím uznat, že mě to docela dosti baví a dává mi to větší chuť se ještě zdokonalovat. Jinak musíte pochopit, že jsem fotografka, umím se nasvítit a nakroutit. Ale opravdu se těším na příští rok, kdy podstoupím hlavní operaci a za nějaký ten čas po ní budu moci začít fotit naplno,“ napsala Tereza k fotografii, kterou mnohým vyrazila dech. Nikdo by totiž rozhodně nepoznal, že ještě před pár lety bylo toto tělo horou svalů překypující mužností.

Video
délka: 07:58.04

Transsexuálka Tereza: Byla jsem dokonalý muž Jakub a měla hodně žen Veronika Ničmanová, Jan Jedlička

„Mám poměrně jednoduchou metodu – omezit příjem potravin a mít přiměřené pohybové aktivity tak, aby se mi netvořily svaly, ale jen tvarovaly, nebo naopak – aby některé svaly řekněme atrofovaly,“ vysvětlila Blesk.cz Tereza. „Hlavně pak v horní oblasti, na rukou především. Základem všeho v mém vesmíru je ale najít ten správný, vyvážený a vlastně naprosto individuální jídelníček,“ uvedla.

I když vypadá čím dál tím lépe, čekají ji plastické operace. „Pokud vše půjde, jak má, půjdu přes zimu na umělá prsa, i když mi ta moje celkem hezky narostla. Můj hrudníček je prostě větší. Hlavní operaci podstoupím v největší pravděpodobnosti na podzim roku 2018 v Thajsku,“ svěřila se.

„Chci být především šťastná, mé nároky na sebe jsou sice vysoké, ale snažím se vždy držet v rámci mezích mé reality, i když už dnes jsem překonala více, než jsem si kdy uměla představit, to je pravda.. Celkově myslím, že vše teprve začíná,“ prozradila své plány Tereza, která by jednou chtěla být aspoň z poloviny tak krásná jako herečka Jessica Lowndes, které se podle jedné z fanynek podobá.

What doesn't kill you only makes you blonder! 😜 💁🏼💇🏼🙌🏻 @tracehenningsen #itsthefreakinweekend

Příspěvek sdílený Jessica Lowndes (@jessicalowndes),Srp 5, 2017 v 1:48 PDT

Tereza si začala už v šesti letech uvědomovat, že je s ní něco v nepořádku a že se zřejmě narodila ve špatném těle. Ve 29 letech se rozhodla podstoupit změnu pohlaví a celý svůj život obrátit vzhůru nohama.

Fotogalerie
62 fotografií