„Teď se s manželem těšíme na miminko. Držte nám palce, ať všechno dobře dopadne,“ napsala na svém Facebooku Savarová, která se loni v prosinci vdala za krále pražských kasin Patrika Flaišingera (44).

A kdy se má potomek narodit? „Termín bych zatím nerada zveřejňovala, nezlobte se. Teď mám za sebou první trimestr,“ řekla Aneta Blesku. Podle lidí, kteří ji v posledních dnech v Praze potkali, je ovšem stupeň jejího těhotenství výrazně pokročilejší.

„Po strastiplných měsících je pro mě nejdůležitější být v klidu,“ opakuje moderátorka s albánskými kořeny. Její život byl opravdu nejméně pět let plný překotných událostí.

Nejdřív spor s kolegou z ČT kvůli sexuálnímu obtěžování, povýšení do Událostí a záhy sňatek s Janem Harangozzem (50), rychlostudentem práv z Plzně a podnikatelem zapleteným do kauzy konkurzního soudce Berky.

Pak podivný a dodnes nevysvětlený odchod z práce, rozvod s ochrankou v zádech, nová známost, těhotenství a druhá svatba...

„Ráda bych zavřela dveře za svou minulostí. Za odhalenými fotkami, za andělskými křídly, která jsem měla na jedné akci, za exmanželem, prostě za vším, co bylo. Chci žít v klidu,“ dušuje se Savarová.

Fotogalerie
32 fotografií