Romana H. žila se Zdeňkem Tomáškem bezmála deset let, a to ještě před Fuchsovou. „Zažila si s ním taky velké peklo a hodně let bolesti ohledně financí,“ svěřil Blesku nejmenovaný zdroj. „Jednoho dne jí ale došla trpělivost a doslova ho vyrazila na dlažbu,“ dodal s tím, že Romana řeší stejný problém jako »Lucie, postrach ulice«, která čelí 16 exekucím v bezmála milionové hodnotě.

„Romana s tím bojuje už dlouhá léta. U obou žen problémy pramení z laxnosti a nezodpovědnosti pana Tomáška, který seká dluhy, kde může, a vymahačům se úspěšně vyhýbá,“ svěřil Blesku zdroj. „Exekuce na paní Romanu jsou vyhlášené také kvůli němu a jedná se také skoro o milion korun. Další statisíce dluží pan Tomášek synovi Mirkovi, kterého s Romanou má,“ prozradil zdroj. Obě ženy se prý proti svému bývalému spojily.

Přestože se Tomášek prezentuje jako zpěvák rockové skupiny Orient, údajně se po něm slehla zem. „Je těžké ho najít, natož z něj dostat nějaké peníze,“ řekl Blesku zdroj. Žaneta se po dohodě se svým právním zástupcem už nechce k této kauze vyjadřovat.

Fotogalerie
7 fotografií