Blesk dostal anonymní tip od čtenáře: „Vypečená herečka Žaneta Fuchsová, dnes Tomášková, dluží na nájemném několik set tisíc.“ Posvítili jsme si na to, a ejhle – dětská hvězda, která se ještě před svými 15. narozeninami objevila v 33 filmech a seriálech, se skutečně zmítá ve víru exekucí! Má to ale háček: Až do telefonátu s Bleskem prý o žádném dluhu nevěděla!

Za vším vězí muž. „V bývalém bytě byla psaná nájemní smlouva na manžela Zdeňka Tomáška. Ano, byly tam nějaké problémy, ale řešil je manžel a žila jsem v tom, že je to vše dořešené,“ svěřila nám naprosto zděšená Žaneta.

Obří nedoplatek však není jediný, který má bývalá dětská hvězda na krku. „Proboha, cože? To jsem v šoku!“ reagovala Žaneta, když jsme jí řekli, že podle centrální evidence exekucí je proti ní vedeno dalších 15 řízení a celková dlužná částka se šplhá až k milionu korun!

„Já jsem nikdy exekuce neměla. Vůbec o ničem nevím. To snad není možné...“ polkla naprázdno ve zjevném šoku. „Jediné, co mě napadá, že to souvisí s finančními problémy mého bývalého manžela, se kterým už nejsem. A ten náš rozchod nebyl právě růžový...“ dodala Žaneta s tím, že se musí ihned obrátit na právníka a zjistit, jak ze šlamastyky ven.

První láska, ale... Druhý manžel!

Zdeněk Tomášek (46) byl Žanetinou první láskou, avšak až manželem číslo 2. „Potkali jsme se na diskotéce. Jenže on pak šel na vojnu a já si našla jinýho...“ objasňovala Žaneta před devíti lety, kdy si Zdeňka v Roztokách brala, jak se stala nejdřív paní Bukovskou a mámou dvou dětí ‒ Michaely a Radka. „Až po rozvodu jsme se k sobě vrátili.“ Ani s ním ale manželské štěstí nenašla a žijí každý zvlášť...

Fotogalerie
6 fotografií