Nejmladší rebelka v týmu tak dostala od svého nadřízeného trest! Peněžní sankci v celkové hodnotě 45 tisíc korun. Podle zdroje z deníku Aha! bude Savarové z jejího platu televize po tři měsíce strhávat 15 tisíc korun. Anetě se její odvážný výstup v tangách holt nevyplatil.

„Vedení zpravodajství považuje účast na akci za hrubé porušení závazků. Spolu s písemným upozorněním na nedodržení jejích povinností vyplývajících z pracovní smlouvy přistoupilo také vedení ke krácení mzdy po dobu tří měsíců,“ potvrdila mluvčí televize Michaela Fričová. „Pokud by se podobná věc měla v budoucnu opakovat, přistoupilo by vedení zpravodajství ČT k rozvázání spolupráce s Anetou Savarovou,“ doplnila.

A co na svůj prohřešek říká sama Savarová? "Moc mě to mrzí, to je jediné, co vám k tomu řeknu," odpověděla stručně Blesk.cz Savarová na otázku, jestli považuje trest za přísný a jestli toho zpětně lituje.

Fotogalerie
9 fotografií

Aneta průsvitající kalhotky původně sváděla na stylistu. "Jé, já jsem se na sebe zezadu ani nedívala. Tak nevím, co bylo vidět a co ne. To je pak chyba stylisty, který mi vybíral šaty. Navíc jsem přišla na poslední chvíli a vše se řešilo ve spěchu. O tom, že byly šaty průsvitné jsem nevěděla," vysvětlovala v dubnu Blesk.cz Aneta Savarová.

Savarová se do povědomí lidí zapsala nejen jako moderátorka nových událostí na České televizi, ale i řadou skandálů. Nejprve se objevily Anetiny lechtivé fotografie, pak vyplavalo napovrch, že na kolegu podala trestní oznámení za obtěžování a nakonec se mluvilo i o poměru se šéfem Zdeňkem Šámalem. "Trestní oznámení jsem podala pro stalking, protože byla tenkrát situace opravdu neudržitelná. A informacím o panu Šámalovi se mohu jen smát. To je absolutní nesmysl. Vážím si ho a vykáme si," dodala Savarová.