„Vím o tom, protože se to stalo v době, kdy jsem se slečnou Savarovou měl něco i já,“ svěřil se Blesku Miloš Brodský. I když se o tom druhém postupně dozvěděli, neměli s tím prý větší problém. „Sedli jsme si na pivo a řekli, jde jenom o sex, tak co,“ říká Brodský.

Stejně to však nebrala Savarová. Podala na Hrubeše trestní oznámení. Prý jako mstu za rozchod. „Vygradovalo to, když ji Hrubeš poslal do háje a opustil ji i její přítel, se kterým byla šest let. Měla takovou divnou zálibu ukládat vše do počítače a on na to přišel,“ dodává Brodský.

Podle čestného prohlášení moderátorka po Brodském chtěla, aby jí pomohl kolegu psychicky i fyzicky likvidovat. „Jednou mi Hrubeš volal, že po cestě domů na něj zaútočili dva Albánci. Když jsem tam přijel, ti dva mu zrovna obcházeli auto s klíčem,“ vzpomíná Brodský.

Zprávám o tom, že by Hrubeš Savarovou pronásledoval a poškodil jí automobil, nechce věřit. „Samozřejmě nevím, co se dělo, když byli spolu, ale pokud ona tvrdí, že jí naboural auto, tak ať ukáže nějaký dokument o nehodě,“ myslí si Brodský. Samotná Savarová k celé záležitosti Blesku pouze řekla: „Já se k tomu už nebudu vyjadřovat. Je to závažné obvinění.“

Fotogalerie
6 fotografií