Dříve kytarista, skladatel a textař, nyní hudební producent Ladislav Štaidl (64), se kterým Bartošová žila dlouhých 13 let a má s ním syna Artura (12).

Vše začalo šokujícím přiznáním Bartošové pro Blesk. Řekla, že její bývalý partner Ladislav Štaidl ji s Darou podváděl. Mělo se to stát v době, kdy ještě dětská zpěvačka Darinka Rolincová nebyla plnoletá. Iveta prý nikdy nezapomene, jak se probudila a Štaidl právě odcházel z pokoje, kde v posteli spala Darinka.

Dara tvrdí, že s Ivetou nemá problém, ale v knize Odhalená pravda se o ní nevyjádřila lichotivě
Dara tvrdí, že s Ivetou nemá problém, ale v knize Odhalená pravda se o ní nevyjádřila lichotivě
Autor: abl

 

Bartošová se ve stejném rozhovoru pochlubila, že první orgasmus zažila až se svým současným manželem Jiřím Pomejem.

»Kanec« Štaidl

Daru nečekaný útok pořádně naštval. Zmohla se jen na jedinou reakci: „Ivetě blahopřeju k prvnímu orgasmu a ať si hlavně nepoplete kroky v Let´s Dance. Jinak k tomu nemám co říct.“

Ale před šesti lety měl k tomuto tématu co říct záletník Štaidl. V knize Víno z hroznů si bývalý nejvlivnější muž československé pop music zavzpomínal na zástup svých milenek. Nezapomněl se pochlubit ani románkem s mladičkou Darinkou.

„Velký milostný příběh jsem prožil s Darinkou Rolincovou v době, kdy jsem se přestal dělit o postel se svojí ženou. Nejdřív mne to děvčátko uhranulo obrovskou dávkou muzikálnosti, později také nečekanou sexualitou,“ napsal.

Fotogalerie
3 fotografie

Už tehdy to Rolins označila jen za Štaidlovu pomstu za to, že s ním přestala spolupracovat. Ale podezření, které se s ní spojovalo, se nezbavila.

O Štaidlovi se šířily řeči, že dostal do postele každou pěknou ženskou, se kterou spolupracoval. Dnes se však Štaidl na toto téma odmítá vyjadřovat. „Tím se netrapte, stejně jako se tím netrápím já. Zásadně na podobné věci nereaguju,“ řekl, když ho novináři z Nedělního Nového Času požádali o reakci na nedávné vyjádření Ivety Bartošové.

Kdo zaútočil jako první?

Lidé z okolí Dary si neumějí vysvětlit, proč Bartošová celou věc znovu vytáhla. „Dosud neměly konflikt. Když se potkaly na nějaké akci, normálně se pozdravily,“ řekla kamarádka Dary.

O tom, že všechno je v pořádku, se snaží přesvědčit i Ivety manžel, manažer a mluvčí v jedné osobě, Jiří Pomeje (44): „Iveta s Darou nemá žádný problém, necítí k ní žádnou zášť.“

Podle něj neútočí Iveta ale Dara. „Loni vyšla kniha o Ivetě s názvem Odhalená pravda. V ní se Dara nepěkně vyjádřila na Ivetinu adresu v době, kdy se právě dostávala ze dna a opět se jí začalo dařit,“ tvrdí Pomeje.

V neautorizovaném životopise je uvedené i toto Dařino vyjádření: „Otevřeně říkám, že je mnoho jiných a větších hlasů, než jakým disponuje Iveta... Nejsem si jistá, že Iveta má jako zpěvačka světu ještě co dát. Sorry, ale je to tak. Přestože udělala obrovský kus práce a její stopa bude navždy na mapě české a slovenské pop music, tak si myslím, že by vůbec nebylo na škodu, kdyby s noblesou odešla a svůj talent, um a jméno proměnila jiným způsobem.“

Podle Pomejeho je to od Dary velký nevděk. „Vždyť před lety jí právě Iveta pomohla! Když byla ještě Darinka malá, tak ji vzala na své turné a pomáhala jí v kariéře!“

Boj o SuperStar

Vztahy obou plavovlásek jsou tedy pořádně napjaté. Až natolik, že vylučují nějakou budoucí spolupráci, čímž udělaly mimo jiné problémy organizátorům chystané česko- slovenské SuperStar. V porotě měla totiž sedět znovu Dara, ale také Iveta.

Rolins to však odmítla a televizi dala ultimátum – buď ona, nebo Iveta. Zpěvačku, která právě teď září v Let´s Dance 3, tak nakonec v porotě československé SuperStar neuvidíme.


ŠTAIDL: IVETĚ JSEM ODPUSTIL

Ladislav Štaidl si se zpěvačkami užíval rád
Ladislav Štaidl si se zpěvačkami užíval rád
Autor: Jiří Černohorský

Hlavní aktér celé roztržky, producent Ladislav Štaidl, se ke konfliktu svých »bývalek« nechtěl vyjadřovat, ale nakonec přece jen něco pustil. Přestože se s Bartošovou nerozešli v dobrém a zpěvačka po jejich rozchodu spadla až na samotné dno, přičemž problémy utápěla v alkoholu, zdá se, že Štaidlovi se daří držet nad věcí.

Dokonce jí přes slovenské novináře vzkazuje: „Když jste v Bratislavě, tak Ivetu strašně pozdravujte, protože ji mám velmi rád. Vůbec se na ni nezlobím.“

Přitom s bývalou partnerkou nemají dořešené všechny záležitosti. Zanedlouho se budou soudit o to, kdo bude vychovávat jejich společného syna Artura.

K tomu, v jakém psychickém stavu je teď Iveta, se Štaidl vyjádřil diplomaticky.„Nevím, jestli je šťastná, jak říká, já ji už dobrý rok neviděl. Ani mne to nezajímá. Mám svůj vlastní život, starám se o svoje štěstí.“