Útulný designový apartmán najdete hned za náměstím Rabin v klidné stromy lemované ulici v centru Tel Avivu. Díky svému pojetí nabízí obyvatelům kultivovaný a pohodlný životní styl.

Byt se nachází ve druhém patře moderního domu a má výhled na tichý dvůr za domem. V interiéru se snoubí prvky z přírodního dřeva s pohledovým betonem a dřevěnými obklady, které jsou v některých částech organicky zaoblené, což vizuálně dodává pocit tepla domova. Dřevěným plochám sekundují bílé stěny a doplňky, které vnášení do prostoru akcenty v jasných barvách. Nechybí ani hravé multifunkční prvky jako je otočná stěna v hlavní ložnici. Z jedné strany slouží jako úložná prostor na knihy a další drobnosti, z druhé je zabudována velká televize.

Obyvatelé mají k dispozici celkem 3 ložnice a kuchyni, ve které se potkává přírodní dřevo s úložnými prostory v černé barvě. Za zmínku určitě stojí také koupelna s dřevěnými obklady a solitérní vanou. Stylový obývací pokoj s krbem je otevřený a volně navazuje na ostatní prostory v bytě. Součástí apartmánu je také samostatná pracovna a balkon s výhledem do zeleně.

Fotogalerie
31 fotografií