„Jako doma. Prostě vévodkyně a princátko... jablko nepadlo daleko,“ okomentovala Dominika Myslivcová snímky na sociálních sítích, které zachytily ji a jejího syna Deriana, jak si užívají společného času v prostorách, kde se člověk opravdu může cítit jako královské páže.
Jak sama přiznala, blonďatá kráska je velmi akční a místo lenošení doma raději vyráží na výlety. „My na tom zadku doma moc neposedíme, i když musím říct, že malý má teď obdobíčko, kdy je opravdu šílený jezdit kamkoliv,“ dodala upřímně.
Dominika Myslivcová: Silvestr s bývalým! matyáš janíček, jan michalik
Cestování s téměř dvouletým synem totiž občas bývá mnohem náročnější, než by se mohlo z idylických fotek zdát. „Stojí mě to vždy hrozně moc sil a nějaké ležení u bazénu fakt nehrozí (jen na fotku),“ napsala ke snímkům. I když si tedy pohody u bazénu příliš neužila, alespoň od něj svým fanouškům zapózovala. V bílých plavkách doplněných o bílé sluneční brýle tak předvedla zcela vosí pas a dlouhé štíhlé nohy.
„Pokaždé při odjezdu si říkám větu: ‚Já už nikam nejedu!‘“ dodávala upřímně. Mnoho matek v komentářích jí pak dávalo za pravdu a sdílelo obdobné zkušenosti, jelikož samy moc dobře vědí, jak náročné může cestování s malými dětmi být.