Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C
Provoz

Opava
Prodavač/ka

Obor:
Prodavači potravinářského zboží
Provoz:
Dvousměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
Pracovní poměr - zkrácený
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední odborné
Doba zaměstnání:
od 18. ledna 2018 do neurčito
Mzdové rozpětí:
od 892 Kč/hodina 100 Kč/hodina
Pracovní náplň: • obsluha zákazníků • doplňování zboží na prodejně • kontrola záruční lhůty a správnosti cen • další práce, související s chodem maloobchodní prodejny Požadujeme: • spolehlivost • chuť pracovat Nabízíme: • stabilní zaměstnání v české společnosti • stravenky v hodnotě 60 Kč • prémie dle obratu prodejny • příspěvek na praní pracovních oděvů • odměny při pracovních a životních výročích • různorodou práci • nástup dle dohody a možností uchazeče • vstupní zaškolení přímo na prodejně
Společnost
H R U Š K A , spol. s r.o.
IČ: 19014325
H R U Š K A , spol., s.r.o. - MO prodejna č. 614, Polní 1662/12, Předměstí, 746 01 Opava 1
Kontakt:
Andrea Macková, vedoucí prodejny, +420 553 712 955,
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Opava
Dnes
6 °
Zítra
10 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Opava (obec)

57 772
Plocha území
9 061  ha

Městská část Milostovice Lihovarská 32/17, Opava, Moravskoslezský kraj, 74601
Statutární město Opava Horní náměstí 382/69, Opava, Moravskoslezský kraj, 74601
Chovanec Aleš, JUDr. - soudní exekutor Veleslavínova, Opava, Moravskoslezský kraj, 74601
Městská část Vlaštovičky Okružní 21/3, Opava, Moravskoslezský kraj, 74601
Katastrální úřad pro Moravskoslezský kraj Praskova 194/11, Opava, Moravskoslezský kraj, 74601