Pátek 29. března 2024
Dnes je Velký pátek / Taťána, zítra Arnošt
Oblačno 18°C
Provoz

České Budějovice
SPECIALISTA VZDĚLÁVÁNÍ A MENTORINGU

Obor:
Specialisté v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů
Provoz:
Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání:
od 19. června 2018 do neurčito
Mzdové rozpětí:
od 16 500 Kč/měsíc 0 Kč/měsíc
Náplň práce: příprava a realizace strategie profesního rozvoje zaměstnanců, koordinace mentoringových programů, plánování a organizování vzdělávacích aktivit, administrativa spojená s realizací školení, komunikace se zaměstnanci ostatních pracovišť Biologického centra Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, dobrá znalost AJ, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, znalost akademického prostředí výhodou, ŘP sk. B, proaktivní přístup, komunikativnost a samostatnost Nabízíme: zajímavou a různorodou práci s prohlubováním kvalifikace , pracovní smlouvu na dobu určitou (dlouhodobá spolupráce), poloviční pracovní úvazek, nástup dle dohody, příjemné pracovní prostředí zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, vzdělávání, závodní stravování, benefity ze sociálního fondu) Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: vendula.aubrechtova@bc.cas.cz.
Společnost
Biologické centrum AV ČR, v. v. i.
IČ: 60077344
Biologické centrum AV ČR, v.v.i., Branišovská 1160/31, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5
Ing. Vendula Aubrechtová, +420 778 795 620,387 775 041, vendula.aubrechtova@bc.cas.cz
Dnes
19 °
Zítra
21 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - České Budějovice (obec)

93 285
Plocha území
5 560  ha

Melichar Zdeněk - notář Krajinská 223/39, České Budějovice, Jihočeský kraj, 37001
Okresní správa sociálního zabezpečení České Budějovice Ant. Barcala 1461, České Budějovice, Jihočeský kraj, 37005
Bronec Milan, JUDr. - soudní exekutor Šumavská, České Budějovice, Jihočeský kraj, 37001
Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích Okružní 517/10, České Budějovice, Jihočeský kraj, 37001
Krajský soud v Českých Budějovicích Zátkovo nábř. 10/2, České Budějovice, Jihočeský kraj, 37001