15. prosinec 2017
Svátek slaví Radana, zítra Albína

Pro objednání speciálu pošlete SMS na číslo 90211 s názvem speciálu a Vaší adresou podle návodu:

NAZEVSPECIALU mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ
Příklad: CHALUPARI Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 77900
Speciály objednávejte jednotlivě, neslučujte objednávky do jedné zprávy (1 SMS = 1 speciál). Speciál bude doručen na adresu uvedenou v SMS zprávě do 10 dnů.
Pro objednání publikace formou SMS je nutné mít aktivovány prémiové zprávy, o tuto službu si můžete zažádat u svého operátora.

50 hezkých českých pohádek

cena 60 Kč
132 stran
Blesk Vám přináší další knížku pohádek. 132 stran čtení nejen pro děti a navíc 24 veselých omalovánek! 50 hezkými českými pohádkami určitě potěšíte!
Pošlete SMS na číslo 90211:
POHADKYDW mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Velké vánoční křížovky

cena 99 Kč
160 stran
Vánoční křížovkářský bestseller z edice Nedělního Blesku. 160 stran speciálu nabízí vedle křížovek také osmisměrky, sudoku či rébusy pro dlouhé zimní večery. Povinnost nejen pro vášnivé křížovkáře!
Pošlete SMS na číslo 90211:
NKS172 mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Kalendář Blesku 2018 - Pečeme z českých surovin

cena 30 Kč
112 stran
Populární kalendář Blesku obsahuje ty nejlepší recepty na tradiční speciality z čerstvých surovin . Naše Míša vám i letos poradí zaručené tipy, jak ohromit rodinu dokonalým menu. Před každým týdnem navíc najdete horoskop, který vám prozradí, co vás čeká a nemine v oblastech lásky, rodiny, zdraví či financí. Autorem horoskopu je nejznámější český astrolog Milan Gelner.
Pošlete SMS na číslo 90211:
RECEPTY18 mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Inga Lindström - Návraty

cena 89 Kč
256 stran
Dva romantické příběhy od slavné německé autorky Ingy Lindström odehrávající se v překrásném prostředí Švédska. Kniha zahrnuje také několik receptů na výborné švédské speciality. Román vám bude doručen spolu s časopisem Blesk pro ženy č. 40/2017.
Pošlete SMS na číslo 90211:
INGA mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Velké letní křížovky

cena 99 Kč
164 stran
Letní křížovkářský bestseller z edice Nedělního Blesku. 164 stran speciálu nabízí vedle křížovek také osmisměrky, sudoku či rébusy k vodě, na zahradu i pro dlouhou chvíli. Povinnost nejen pro vášnivé křížovkáře!
Pošlete SMS na číslo 90211:
NKS171 mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Jiří Kajínek - 8505 dnů ke svobodě...

cena 60 Kč
128 stran
V edici Blesk Extra vychází unikátní kniha o životě nejznámějšího vězně Česka Jiřího Kajínka! Kniha vychází z článků Blesku, který Kajínkův život mapoval během celých 23 let, kdy byl za mřížemi za dvojnásobnou nájemnou vraždu. Čtěte o jeho prvních krocích na šikmé ploše, o osudovém mordu i slavných útěcích z vězení. Nechybí ani Kajínkovy první počiny na svobodě po udělení prezidentské milosti.
Pošlete SMS na číslo 90211:
KAJINEK mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Česko z výšky – Výlety 2017: Tipy na celé léto

cena 69 Kč
130 stran
Třetí díl populárního projektu Blesku, který nabízí přehledné informace o klíčových kulturních památkách naší vlasti, tentokrát doplněný původními fotografiemi nejkrásnějších míst České republiky z ptačí perspektivy. V publikaci najdete také slevové kupony na služby partnerů projektu – vstupné do hradů a zámků, center volného času, slevy v pivovarech a restauracích, a kupony na jízdné v síti Českých drah! Partnerem projektu je Klub českých turistů.
Pošlete SMS na číslo 90211:
CESKO mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Magická moc kamenů (Aha Extra!)

cena 60 Kč
144 stran
Vše o kamenech, kameny a nemoci, léčivé procedury, kameny v magii, horoskop a kameny. Jak kameny sbírat a čistit. Navíc příloha k vystřihnutí - 54 věšteckých karet plných síly minerálů.
Pošlete SMS na číslo 90211:
MAGIE mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

České kameňáky

cena 39 Kč
132 stran
Další kniha z edice Blesk Extra Speciál - České kameňáky jsou zábavou pro letní odpočinek, nabízejí křížovky s anekdotami, kompletně všechny vtipy ze scénářů populární filmové pentalogie, kterou proslavil režisér Zdeněk Troška. V publikaci najdete originální rozhovory s herci i tvůrci komedií, exkluzivní reportáž z míst, kde se natáčelo přímo s průvodcem Zdeňkem Troškou. České kameňáky jsou odlehčením pro slunné i deštivé dny.
Pošlete SMS na číslo 90211:
KAMENAKY mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Běž domů, Ivane!

cena 39 Kč
132 stran
V edici Blesk Extra vychází po titulech Příběhy z pekla a Zkáza Černobylu další publikace, zaměřená na nedávné dějiny. K 25. výročí odchodu sovětských vojsk z Československa přichází na trh kniha redaktora Blesku Václava Suchana – Běž domů, Ivane, z podtitulem O čem se tenkrát nepsalo. V publikaci najdete vzpomínky přímých účastníků, dobové informace, dokumentární fotografie a hlavně dosud neznámé informace.
Pošlete SMS na číslo 90211:
ODSUN mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Antistresové omalovánky

cena 89 Kč
108 stran
V edici Nedělního Blesku vychází globální megahit Angely Parkerové Antistresové omalovánky s podtitulem Uklidňující zenová zahrada. Světový bestseller nabízí 108 stran interaktivní zábavy, která vás uklidní a zabaví na dlouhé hodiny.
Pošlete SMS na číslo 90211:
OMALOVANKY mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Snář - Vaše sny a jejich výklad

cena 60 Kč
120 stran
Zdálo se vám ve snu něco zvláštního a nevíte, jak si daný jev vysvětlit? S výkladem vám pomůže nový snář Blesku pro ženy!
Pošlete SMS na číslo 90211:
SNAR mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Zkáza Černobylu

cena 39 Kč
132 stran
Unikátní kniha z edice Blesk Extra. Redaktoři Blesku se vydali na místo tragédie, která navždy změnila vnímání jaderné energetiky a předznamenala pád Sovětského stavu. Publikace přináší děsivá svědectví obyvatel postižené oblasti, dosud utajené informace a desítky unikátních fotografií.
Pošlete SMS na číslo 90211:
CERNOBYL mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

50 báječných pohádek

cena 39 Kč
132 stran
Další díl vánoční pohádkové knížky Blesku pro všechny generace. Na 132 stranách nejdete vedle padesáti báječných pohádek také 12 super omalovánek!
Pošlete SMS na číslo 90211:
POHADKYB mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Diagnóza: Ordinace!

cena 69 Kč
132 stran + DVD
Další kniha z Edice Blesk Extra doplněná exkluzivním DVD volně navazuje na cyklus úspěšných „televizních“ titulů Slunce, seno, 30 let! a Chalupáři 40 let! stejného autora. Kniha mapuje osudy aktérů nejúspěšnějšího TV seriálu posledních let. Čtenáři se dozvědí tajnosti ze zákulisí, zjistí, co o seriálu ještě nevěděli a prostřednictvím exkluzivních rozhovorů se důvěrně seznámí se stávajícími i bývalými představiteli postav Ordinace.
Pošlete SMS na číslo 90211:
ORDINACE mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Chalupáři, 40 let!

cena 69 Kč
132 stran + DVD
Petr Macek navázal na svůj úspěšný titul Slunce, seno, 30 let!, který vyšel počátkem léta 2014 rovněž v edici Blesk Extra. Čtenářsky vděčný titul, věnovaný fenoménu kultovního seriálu Chalupáři, je doplněn DVD s unikátním TV dokumentem. Čtenáře čekají vzpomínky hlavních protagonistů seriálu, nová fakta o natáčení a dosud neznámé informace o tom, co se dělo za kamerou.
Pošlete SMS na číslo 90211:
CHALUPARI mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Humoresky Blesku – Zábava na chalupu, když prší

cena 60 Kč
132 stran
Legendární autoři populárního humoristického čtrnáctideníku Dikobraz se ohlížejí za tvorbou nejlepších českých humoristů a karikaturistů. Publikace obsahuje množství humoristických textů, anekdot a klasických kreslených vtipů nejlepších českých autorů. Ideální čtení na léto. Čtenáři v publikaci najdou vtipy Vladimíra Renčína, Jiřího Wintera – Neprakty, Jaroslava Kerlese, Oldřicha Dudka nebo Zdeňka Žáčka.
Pošlete SMS na číslo 90211:
HUMORESKY mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příběhy z pekla

cena 39 Kč
132 stran
Zásadní publikace pro všechny, kteří se zajímají o historii Druhé světové války. Autentické příběhy Čechů, kteří byli vezněni v nacistických koncentračních táborech. Příběhy,, rozhovory, autentické fotografie přináší tým autorů kolem Františka Prachaře.
Pošlete SMS na číslo 90211:
PEKLO mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Občanský zákoník, Novinky 2015

cena 39 Kč
132 stran
Druhý díl projektu Blesku přináší v přehledné formě další informace o tricích, pastech a nástrahách, skrytých hluboko v útrobách nového Občanského zákoníku.
Pošlete SMS na číslo 90211:
NOVINKY mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Občanský zákoník, Změny 2014

cena 39 Kč
132 stran
Vyvrcholení unikátního projektu Blesku, který na začátku roku 2014 jako první přinesl seriál, vysvětlující čtenářům nástrahy novelizovaného Občanského zákoníku. Sousedské vztahy, nástrahy při uzavírání smluv, pasti ukryté v reklamacích, změny v dědickém či darovacím právu a mnoho dalšího.
Pošlete SMS na číslo 90211:
OBCAN mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

50 klasických i lidových pohádek

cena 39 Kč
132 stran
Sebrali jsme pro vás a vaše děti 50 nejlepších pohádek, které milují všechny generace. 132 stran čtení plné pohody a lásky a kouzel.
Pošlete SMS na číslo 90211:
POHADKA mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Domácí lékař

cena 39 Kč
132 stran
Nezbytná příručka do každé české rodiny! Rukověť nabízí základní orientaci v nejčastějších onemocněních, nabízí praktické i babské rady pro domácí léčení a pomáhá určit vážnější diagnózy, se kterými byste měli rozhodně zajít k lékaři.
Pošlete SMS na číslo 90211:
DOMLEKAR mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Šlechta z obrazovky, Rudá šlechta

cena 39 Kč
132 stran
2 knihy v jedné! Unikátní příručka pro všechny, kteří vzpomínají na dobu před listopadem 1989. Osudy rudých papalášů na jedné a předlistopadových tváří z TV obrazovky na druhé straně jediné knihy!
Pošlete SMS na číslo 90211:
SLECHTA mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příběh Petra K.

cena 39 Kč
132 stran
Etienne Bláha a Saša Velkovská přinášejí nezaujatý vhled do stále živého případu egyptské tragédie obyčejné rodiny z Karviné. Publikace přináší exkluzivní fotografie a svědectví přímo z místa činu, informace ze zákulisí i řadu rozhovorů s aktéry kauzy, jíž žije celé Česko. Je Petr K. vinen? Udělejte si vlastní názor!
Pošlete SMS na číslo 90211:
PRIBEH mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Slunce, seno, 30 let!

cena 69 Kč
132 stran
Maruš Škopková, Blažena Škopková , Venca Konopník nebo Miluna… osudy slavných postav filmové trilogie Zdeňka Trošky a jejich protagonistů zmapoval po 30 letech od jejího vzniku Petr Macek. Součástí publikace je také DVD s unikátním dokumentem, který jinde neuvidíte!
Pošlete SMS na číslo 90211:
SLUNCE mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Ztracený život I.B. Jak to doopravdy bylo

cena 39 Kč
132 stran
Michaela Remešová, Roman Schuster a Hana Höschlová nabízejí nezaujatý pohled na osud tragicky zesnulé Ivety Bartošové. Vzpomínky přátel a blízkých, očitá svědectví svědků a známých vykreslují barevný obrázek zmařeného života talentované zpěvačky.
Pošlete SMS na číslo 90211:
IVETA mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Záhady – 50 nevysvětlitelných jevů a mystérií v Česku i ve světě

cena 39 Kč
132 stran
Kolektiv autorů pod vedením Michala Chytila se zaměřil na nejtajemnější součást našeho života. Poznejte záhadu modrých světel v Přerově, navštivte s námi Hitlerovu nemocnici plnou duchů, seznamte se s temnými bytostmi od Nuselského mostu!
Pošlete SMS na číslo 90211:
TAJEMNO mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Ivan Jonák, Mafián bez mafie

cena 39 Kč
132 stran
Publikace novináře Františka Prachaře kompletně shrnuje známý případ ze začátku 90. let 20. století. Vzestup a pád bývalého veksláka a majitele slavného Discolandu Sylvie Ivana Jonáka, který byl odsouzen za vraždu své manželky. Kniha vedle rozhovorů s Jonákovou rodinou a přáteli z řad českých celebrit obsahuje autentické dokumenty v podobě korespondence z vězení a další
Pošlete SMS na číslo 90211:
JONAK mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

STUDNA; 30 případů majora Zemana

cena 39 Kč
132 stran
Unikátní publikace z pera Františka Prachaře, který s kolegy vypátral skutečné aktéry slavného rodinného masakru, který znáte z populárního seriálu 30 případů majora Zemana. Navíc - obsah všech dílů populárního seriálu.
Pošlete SMS na číslo 90211:
STUDNA mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Léčitelé, věštci a kartářky

cena 39 Kč
132 stran
Saša Vetkovská a kolektiv jsou autory publikace mapující práci nejznámějších osobností alternativní medicíny, populární kartářky, věštce a vědmy. Ponořte se do tajemných vod světa mezi nebem a zemí, porozumějte věcem, které oficiální medicína ani věda neumějí vysvětlit.
Pošlete SMS na číslo 90211:
LECITELE mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Dnešní horoskopy

Cena každé přijaté SMS je uvedena u každého speciálu (zahrnuje DPH, poštovné i balné). Speciál bude doručen do 10 dnů. Provozuje CZECH NEWS CENTER, a. s., infolinka 296 363 199 (po-pá 8-16 hod., mobil@cncenter.cz, www.platmobilem.cz