20. září 2018
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
DISKUSE K ČLÁNKU

lambrika:Včera se exkluzivně s úderem vyzpovídal on dnes exkluzivně ona. Prostě exkluzivita = kydání hnoje !!!!!!!!!!

(15. 09. 2018 10:15)

Leonie:Dala dítě do francouzské školy? Nelogičnost, bezohlednost, manipulace? Co za tím stojí? Tomáš nemůže chodit do školy, protože nemluví francouzsky, takže vzdělávání dítěte, jeho kolektiv, rodiče spolužáků, komunikace s učiteli, vše půjde mimo něj?
Pokud je pravda, že Lucie mluví na děti česky a anglicky a ony jí tak odpovídají, je rozumné vzdělávat tak malé dítě ve třetím jazyce? Nota bene ve francouzštině v anglofonním světě?
Optimální bylo dát dítě do anglické školy v místě, kde budou v dohledné době všichni žít, to je v Čechách.
Změnit v průběhu školní docházky zemi, kamarády, školu i vyučovací jazyk - chudák dítě. Přetěžuje ho a krade mu dětství.

(14. 09. 2018 22:55)

Ewwa:Mám nápad! Co vyhlásit finanční sbírku, na ubohou Lucinku! Když si nechá za svůj podpis zaplatit, 120,-Kč, tak na tom musí být opravdu hodně špatně! Nestyda!

(14. 09. 2018 16:54)

Ewwa:Tak ona se Lucinka zhroutila, oni jí nepřiklepli 600 tisíc, na každý měsíc, jen pro ni? Je mi z ní špatně, ještě víc, než bylo! ! !

(14. 09. 2018 16:40)

Qmur:

(14. 09. 2018 17:00)

RamonaBonenfant: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 09. 2018 12:33)

Olga Sedlackova:Omlouvám se, patří k reakci fido2 10.46

(14. 09. 2018 11:56)

Olga Sedlackova:To sice nezůstala, ale jsem šťastná, že mám zdravé a šikovné děti a vážím si toho. U paní Lucie mi připadá, že si toho neváží. Poskytuje rozhovory do bulváru, ponižuje otce svých dětí. A to jen pro to, aby pro sebe vytřískala peníze. O dětech rozhodne spravedlivě soud, tam si nic určovat nebude. Bude muset pracovat jako spousta jiných nezaopatřených maminek, aby se uživila a jako to dělala i před svatbou. Jde jen o to, že chlapci se jednou dozví, jak se k sobě rodiče v tento okamžik vzájemně chovali.

(14. 09. 2018 11:54)

flora:Vondráčková hraje svoji hlavní životní roli. A ještě předvede hezké kusy...
To mě věřte. Protože jí nejde o nic jiného než o prachy. O nic jiného. Bohužel.

(14. 09. 2018 11:30)

flora:Víte na čem stojí bulvár? Sex, lži a prachy.
A víte kdo touží být neustále viděn v bulváru? Zlatokopky a článkokopky. LV je obojí.

(14. 09. 2018 11:25)

Carrenn:Odpověď se obvykle nezobrazí chytrolíne

(14. 09. 2018 11:16)

pooomeranc:Zobrazí se úplně normálně.

(14. 09. 2018 11:21)

ondra1974:Nezobrazi!!! Carrenn ma pravdu, taky jsem reagoval na nejaky komentar a moje odpoved se nezobrazila. Stalo se mne to aspon 50x

(14. 09. 2018 15:33)

Qmur:Tak tě asi admin hlídá, mně se zobrazí hned.

(14. 09. 2018 17:02)

flora:Tak to mě tedy taky hlídá Nebo máš lepší PC. Ale spíš mě hlídá

(14. 09. 2018 18:34)

adeso: citace Plekyho právničky: "paní Plekancová Vondráčková žila v domě o velikosti 7+1 se zahradou a bazénem. Pan Plekanec hradil náklady na tři domácí opatrovnice dětí, uklízečku, nákup hotového jídla a restaurace, neboť domácí vaření nebylo praktikováno." maminka v kouzelném domečku

(14. 09. 2018 11:15)

vog.ht:On je prostě až přehnaně hodnej a Lůca toho zneužívá. Co si budeme povídat, dítě je ten nejdražší bytový doplněk a Lůca cenu těch jejich dvou umí ještě řádně nadsadit

(14. 09. 2018 11:13)

ivoadler:Podle mně je Plekanec až moc velký dobrák. Já bych řekl: buďte v Česku nebo zastavím penězovod. Jak si to Vondráčková představuje? Že z ní a synů budou Kanaďani? Souhlas se školní docházkou v Kanadě (zvláště ve francouzské škole) je blbost. Oba rodiče mají české občanství. Plekanec taky nebude hrát hokej na věčné časy. Tenhle zdroj příjmů vyschne. A Vondráčková? Ta mlží víc než Pýthie.

(14. 09. 2018 11:03)

spania:Lucie už dávno není ta bezstarostná a věčně rozesmátá holka,co bývala,ale co chtěla,to má.Může si za to sama.Ani se nedivím,že si našel jinou,vypadá jak socka a ještě mu zahýbala.A ten Hádek určitě nebyl jediný.Nechápu,co by chtěla,Plekanec se ještě postaral a sehnal jí a dětem domek,to by každý rozvádějící se chlap taky neudělal.

(14. 09. 2018 11:02)

Carrenn: Ol***dlackova: to už tak bývá, že jak dny plynou, dějí se nové věci. Stejně jako u jejího manžela. Jeden den v tom nebyl nikdo třetí a po týdnu, kdy se mezitím vyrojilo spousta postřehů o randění s Šafářovou, šel pod tlakem s pravdou ven. V tu chvíli musela zůstat i Lucie jako opařená. Přestože nejspíš vnímala odcizení, patrně byla i tlačena do kouta (rozvod), ale pravděpodobně si to vysvětlovala jako běžné hádky a vypjaté období, které časem pomine. Věřím Když dorazila nabídka 25tis.na obě děti, musela teprve zírat na to s kým žila.To vyrazilo dech i nám doma😲Alespoň mu došlo, že to přepískl a nabídku o zvýšil. To už jí ale musel někdo vysvětlit, že se stále jedná o zlomek toho, na co by měli mít nárok (předmanželská smlouva patrně neobsahuje vše, co by v ní mělo být zaneseno). Nyní je to už v rukou právních zástupců a soudů. Ať už to dopadne jakkoli, věřím, že přijde úleva.

(14. 09. 2018 11:01)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy