19. září 2018
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
DISKUSE K ČLÁNKU

ellyane:Dobrý den všem,
naše paní doktorka přijela k nám domů, odcházel doma kde to znal a v mém náručí....

(12. 09. 2018 23:07)

jiko100:Moc krásně napsané, ještě dnes mám slzy v očích když jsme museli nechat uspat neší fenku. A za vaše slova moc děkuji...

(12. 09. 2018 22:01)

kuderik:Mne to potkalo před 2 týdny,musely jsme dát uspat našeho milovaného zlatého retrívra.Byl to jeden z nejhorších okamžiků a mám to stále před očima,ale vůbec by mne nenapadlo nebýt u toho,byly jsme u něho se synem do posledních chvil,i když to bylo moc těžké. Musím tímto poděkovat panu doktorovi Matouškovi z a paní doktorce Žákové z Pelhřimova za velmi citlivý přístup, jak k pejskovi, tak k nám.Musely ho uspat v autě venku před ordinací, protože už neměl sílu. V autě rád jezdil a taky v něm i zemřel...

(12. 09. 2018 21:25)

milius:A kdo bude s prašivcem Miloušem, až mu dají krumpáčem ránu z milosti, že by čerti s vidlemi nebo rovnou bratr Putler?

(12. 09. 2018 20:37)

Maya Calvert: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(12. 09. 2018 18:37)

tomik007:KDY uz se zaridi neco podobneho i pro lidi? Samozrejme by to nesmeli provadet doktori ODS ci ANO.

(12. 09. 2018 18:12)

jity:Veterinářka mi přijela domů uspat 18letého špice, který měl nádory a meta. Sama mi řekla, abych ho hladila, když dostal injekci na uspání, že on neví co se to s ním děje. Hladila jsem ho a slibovala psí nebíčko. Potom mu dala injekci do srdce a zkontrolovala jestli ještě funguje tep. Ještě mi kladla na srdce abychom ho pochovali doma a k tomu určila hygienické podmínky. Platila jsem 500,- Kč, ale nemám pocit, že by trpěl jak tady někdo píše. Jsem ji vděčná a chodíme za ní s novým pejskem, se kterým se mazlí a věnuje se mu jak potřebuje. Vše holt je v lidech.

(12. 09. 2018 12:34)

DruhyKomunista:Nebicko?Bozicku a to nevis ze takove nebicko neni?Podle bible zvirata nebe nemaji a vubec pokud by slo vsechno co zabiju a sezeru do nebe uz bych se tam potom nevesel ja

(12. 09. 2018 15:45)

jity:Jasně ten pes to určitě věděl, že nepůjde do žádného nebíčka, ale pod černou zem, ty blbečku.

(12. 09. 2018 16:32)

DruhyKomunista:A nebyla to skoda??Dnes se malo setri.Pejsek se mohl pouzit na maso do zoo

(12. 09. 2018 18:28)

bibijana:Komunisto, tohle je pro slušné a citlivé lidi dost vážné téma. Udělal bys dobře, kdybys držel hubu, případně šel do pr.-de.le, nebo šel třeba tepat Řepku s Erbovou

(12. 09. 2018 16:24)

DruhyKomunista:Vsak ja jsem slusny a citlivi komunista a co ty soudruzko??Uz mas zaplacené členské příspěvky KSC?Abych si na tebe neposvitil soudruzko

(12. 09. 2018 18:33)

hejpockej:POZOR na ZRUDNE zlodejske VETERINARE, kterych je v CR pozehnane: Nikdy nenechte zvireti pichnout pouhou lacinou injekci do svalu, kterou nekteri veterinari prijedou pichnout i domu. Jedna se o latku ktere zvire pouze zparalyzuje, tedy zvire zacne sebou skubat tim jak dostane krece a ztuhne. Ocni svaly zustanou vetsinou otevrene, zornice ve strachu otevrene. Pote mu ochrnou dychaci cesty takze se zvire po 10-15min udusi vodou z plic. Je to dlouha kruta muciva smrt, kdy je zvire pri smyslech ale nemuze se vubec pohnout ani nadechnout. Na pohled ovsem vypada mrtve,protoze je ztuhle a nehyba se, ale bohuzel je jen zparalyzovane. Je spousta smejdu zrud veterinaru, ktery na pozadani o tu "injekci do svalu" po ktery zvire vypada ze "rychle zemre" zvireti daji, aniz by majiteli vysvetlili o co jde. Je to podpasovka,kterou tyhle smejdi zneuzivaji hlavne stary lidi na vesnici, a takovymu veterinari sadistovi muze byt odebrana license. Nahlaste ho na veterinarni komore. Proc to takovej smejd dela? Hlavne pro prachy. Je to lacina latka za par haliru, nauctuje si za to plno penez, a ma to bez prace a bez vydaju. Jedine latka (injekce) zavedena do zily (vetsinou neonove barvy), tedy vnitrozilne, dokaze zvire rychle uspat a pak ve spanku bezbolestne zastavit srdce.

(12. 09. 2018 10:44)

liskabystrouska:hejpockej mas pravdu a myslim si ze prave stari lidi z vesnic jsou bezcitni byli zvykli zabijet domaci zvířata .....

(12. 09. 2018 19:04)

baronessa:V červenci jsem musela nechat uspat naši nemocnou starou kočičku. Ani na okamžik jsem neuvažovala o tom odejít z ordinace a opustit ji v posledních minutách. To je přece moje povinnost, být u toho a musela bych si vyčítat zbabělost. I když jsem to oplakala. Paní doktorka ji citlivě převedla přes Duhový most - napřed uspání a až pak injekci poslední. Nebyla sama a pořád vidím naši hodnou paní doktorku, jak mi ji něžně mrtvou dala do přenosky a rovnala jí pacičky, ocásek...měla u nás dobrý život, 15 let plných lásky.
No, a technická. Ty komentáře v cizím jazyce si mohl Blesk odpustit.

(12. 09. 2018 09:48)

naidka:Psí modlitba
Můj pane, až zestárnu a nastane můj čas, nenech mě trápit v bolestech.
Drž mě prosím pevně v náručí, a když naposledy pohlédnu do Tvých očí,
které budou plné slz, pak vím, že můj život měl smysl,
neboť já miloval Tebe a ty jsi miloval mě.

Děkuji

(12. 09. 2018 09:12)

zada: Skvělé a děkuji, napíši si to

(12. 09. 2018 11:47)

bibijana:

(12. 09. 2018 11:06)

adeso:

(12. 09. 2018 09:57)

nanometr:Vždycky se dává anestetikum. Mně když veterinářka uspávala psa, tak mu nejdříve vmáčkla do žíly půl obsahu injekční stříkačky - to ho uspalo a pak se mě zeptala, zda má vmáčknout i druhou půlku anestetika. Já jsem kývl že ano a toto zastavilo srdce i dýchání.

Takže to nebyly dvě látky, ale jen jedna. nejčastěji se používá PENBITAL

(12. 09. 2018 08:31)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy