23. září 2018
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
DISKUSE K ČLÁNKU

Ewwa:Prosím, vysvětlete mi někdo, jakou kariéru L.Vondráčková dělala a kde? Ona lže naprosto ve všem! Proč se nevyjádří, kolik měla placených "pomocnic" Plekancem, aby se vůbec někdo staral o chod domácnosti? Proč si nechala nadělat děti, když chtěla dělat kariéru? Už se mi Lucinka fakt hnusí!

(16. 09. 2018 13:17)

liskabystrouska:OkoloHradce presne tak a Plekanec je moc hezky ma na lepsi

(08. 09. 2018 12:52)

marmat:DOHADY A VĚDOMOSTI MÍSTNÍCH TROLLŮ" JSOU NEBETYČNÉ...To nemají ani jejich právníci !

(08. 09. 2018 12:51)

marmat:Pokud mají oba T+L "nějaké ty drobné", tak jich pár dají Bulváru, jako jiní ...Štaidl, Gott..., aby je "NECHALI v KLIDU"!!! Protože i redaktoři a paparazzi (řízení různými Fracky Novotnými) si oddechnou a přestanou si nabíhat nejen na lživé/žalovatelné titulky!!!

(08. 09. 2018 11:37)

MILLLIS:Omlouvam se za dva stejny prispevky, ten prvni mi to nesezralo tak jsem to zkusil podruhy.. a najednou tam byly oba... sorry...

(08. 09. 2018 00:37)

MILLLIS:Tak jako pani Vondrackova-Plekancova zpiva kazda druha hoka na ulici. Dal jsem si tu namahu a neco jsem si od ni poslechl...nektery pisnicky velmi hezky, ale musel by je zpivat nekdo jinej. Ani ve filmu ji neverim pomalu ani "dobry den". Pod slovem kariera v umeleckem svete si predstavuju neco uplne jinyho, to co predvadi LV-P se karierou nazvat neda.. kde nic neni, nemuze se zakonite taky nic znicit... nula zustane nulou i kdyby se na hlavu postavila (ted nemyslim tu zpevacku, ted myslim karieru No jo, ona karieru zahledla asi jen na vterinu periskopem z tryckace a ted o ni tak nadsene vsude vypravi.... Nehlede na to, ze porodit deti byla pravdepodobne jeji svobodna vule a asi ji k tomu nikdo nenutil nebo ji nikdy neznasilnoval). A kazda spravna matka si toho je vedoma, ze pro deti neco musi obetovat, a kazda spravna matka teto obeti nikdy nelituje. Nejsou jeji pozadavky tak trosku "prehnany" a jeji Selbstwahrnehmung trosku posramocena?

(08. 09. 2018 00:35)

liskabystrouska: MILLLIS

(08. 09. 2018 12:49)

marmat:OK SATANASTATONAS : Je jasné, že jste emigrant...ale její kariéru si zkuste vygooglovat !! VY první naběhněte na Selbstwahrnehmung !!!Vy si SEBEPOZNÁNÍ naordinujte přes víkend i když to je samozřejmě na dlouhou trať ...!!!
"Přijměte sebe tak, jak jste
V sebevědomí musíte být upřímní sami. Jinak v dalších krocích začnete od výsledku, který není správný. To může mít fatální důsledky."

(08. 09. 2018 12:00)

OkoloHradce:Ale prd, má pravdu, umí prd, to ty jsi hlucho/slepý? Na wiki může psát každý dement. Asi nemáš opravdu hudební sluch, ale tak ji nevnuj těm co ho mají, poslouchat se nedá.

(08. 09. 2018 12:14)

marmat:Pokud si TOTO myslíte o wikipedii, tak Vám TO někdo vnutil a nikde se s tím ve vlastním zájmu nevytahujte...

(08. 09. 2018 12:49)

MILLLIS:Tak jako pani Vondrackova-Plekancova zpiva kazda druha hoka na ulici. Dal jsem si tu namahu a neco jsem si od ni poslechl...nektery pisnicky velmi hezky, ale musel by je zpivat nekdo jinej. Ani ve filmu ji neverim pomalu ani "dobry den". Pod slovem kariera v umeleckem svete si predstavuju neco uplne jinyho, to co predvadi LV-P se karierou nazvat neda.. kde nic neni, nemuze se zakonite taky nic znicit... nula zustane nulou i kdyby se na hlavu postavila (ted nemyslim tu zpevacku, ted myslim karieru No jo, ona karieru zahledla asi jen na vterinu periskopem z tryckace a ted o ni tak nadsene vsude vypravi.... Nehlede na to, ze porodit deti byla pravdepodobne jeji svobodna vule a asi ji k tomu nikdo nenutil nebo ji nikdy neznasilnoval). A kazda spravna matka si toho je vedoma, ze pro deti neco musi obetovat, a kazda spravna matka teto obeti nikdy nelituje. Nejsou jeji pozadavky tak trosku "prehnany" a jeji Selbstwahrnehmung trosku posramocena?

(08. 09. 2018 00:33)

Ewwa: , nejdřív chtěla její povedená rodina, ničit Helenu a teď budou svlíkat Plekance, neuvěřitelní paraziti!

(16. 09. 2018 13:23)

pinkfloyd23455:rad bych ji misto plekance rozkopal ku...ndu!!že bych lital po lede jak debil a dal ji pul mega za hov..no ne??tady baby dostanou na děcko s bidou dvojku a ta šuza chce pul mega???

(07. 09. 2018 23:31)

JaNat:Byla jsem na diskuzi o Kramným, jděte se tam mrknout, jsou tam nějaký psychouši. Ty jedou.

(07. 09. 2018 19:14)

ellka:Robi zo seba super matku, ale tieto informacie su dokazom toho, ze vymenila rodinny zivot za karieru. Kvoli domnienke ze dokaze prerazit vo filme v zahranci by zodrala manzela z koze a tej kamoske-kreature ktora ju zneuziva a taha z nej peniaze, ktora je scenaristka, producentka aj reziserka tych "trhakov" v ktorych si Lucie zahrala veri ako naivna pubertiacka.

(07. 09. 2018 19:11)

ellka:Lucie je starsia od Plekanca, ale mam pocit ze jej starsi syn ma viac rozumu ako ona. Len nech su jej deti co najdalej od CR a Vondrackovej rodiny, lebo z nich nic dobre nevyrastie.

(07. 09. 2018 19:13)

pravdasenesmi2: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(07. 09. 2018 17:39)

JaNat:Já to pořád říkám, nejhezčí je sex, užít si, vybít se a zas je dobře. No bóže, že mu zahnula, když on stále někde lítá za pukem, svědila ji, no. Já taky manžela neobtěžuji sexem, když nemá čas. Na to mám své nabíječe. Ale hned se rozvádět je přehnané. Mohl si zaskotačit se Šafářovou a byli by si fifty fifty. Šafářová, nezdá se mi to, to si ji honem nabrnkl, aby nebyl takový paroháč. Proč by měl člověk jíst jen doma, já ráda ochutnám u kolegy.

(07. 09. 2018 18:51)

nazca:Hmmm...
Ale, musíte po "nabití" pořád chodit na pravidelné venerologické kontroly.

(07. 09. 2018 22:26)

JaNat:Víte co je to kondom neboli guma neboli špr.cka neboli ochrana? Ne, si to dohledejte, copak jsem blbá jako tágo, abych to dělal bez. Měla jsem opravdu hodně partnerů v životě a nikdy nic a proč? Bez gumy na mě nikdo nevleze! Vy asi sexujete jen s manželem, ale kde berete jistotu, že on nesexuje jinde a stačí jednou bez kondomů a už se aids stěhuje k vám. A pyj zásadně nehulím, to bych ho musela nejdřív sama umýt, vydrbat, oholit a ještě 1/2 hodky nechat v octu, aby tam nebyly žádné bakterie.

(08. 09. 2018 04:06)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy