23. září 2018
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
DISKUSE K ČLÁNKU

bullshit:Standa Gross - hadr. Kdo může volit takového bulíka, to mi není jasné.
Pokud investuje do akcií, musí mít peníze na účtu a obchodovat elektronicky, jinak to moc nejde. Navíc platby nad 500 litrů nesmí být v hotovosti. Taky je dobré, že míče si odpracuje radami, to mně docela pobavilo. Jinak je to ale smutný příběh. Zamotá se do toho jako Bureš s čapím hnízdem. Je to křupan, ani nemá připravenou smysluplnou verzi, ještě chybí strýček Vik a palírna směnek Simkanič...

(06. 09. 2018 15:30)

Pokr: Tam jsou všechny zloději vtÿ vládě od začátku 1989 aš do teď mimo Havla jinak samej Z.MRD Č.ÁK ZLODĚJ

(06. 09. 2018 13:43)

sekebo:Takže manželka mu odklonila melouny a jakpak se ty melouny asi priklonily? Každému je snad jasné, ze Paroubek potřebuje přiklonit další, proto ta kandidatura do senátu.

(06. 09. 2018 13:33)

demokratura:jo parub dph 5% ,nemocnice v rukou státu ,ve všem měl pravdu před čím varoval občany

pro ty kdo mají krátkou paměť
mafiánské struktury ods, topstan,kdu, zel ...........a velké zklamání hitlerjugend ods ,top piráti

jak vládly mafiánské struktury loutek USA eu ,islamovítačů havlofašistických zločinců ods, topstan, kdu,zel, ..od krádeží volebních mandátů po církevní tunel kolaborantům s nacisty katolické církvi za stamiliardy ,po zavádění nových daní, + zvyšování současných daní+škrcení ekonomiky+ rekordní zadlužování+ stagnující důchody+stagnující minimální mzda +nepřetržité korupční kauzy jako izip.pandur, tatra, promopro,čističky, openkrad,

jen namátkou ...
DPH z 5% za Paroubka ZVÝŠILA PRAVICE na 19% za Kalouska ,ZAVEDLA : nové daně pro občany, jako ekologická dan, z uhlíku, prodej staršího vozu 10 000kč,povodnová daň,

daně z položky na receptu, daně za vyšetření, daně za lůžko v nemocnici,
stavební povolení zvýšili na 5000 kč, zápis do katastru nemovitosti zvýšili na 1000 kč, zvýšili ceny za odvoz odpadků,
zvýšili výpočet důchodů vysokopříjmovým snížili ostatním,
zavedli a snížili stropy pojištění pro bohaté ,
snížili nemocenskou zavedli neplacení prvních 3 dnů

každý rok zvyšovali dane občanům a snižovali vysokopříjmovým, firmám, zavedli 3 dny neplacení nemocenské, zvýšili daně z pohoných hmot, cigaret, alkoholu,
jen namátkou z korupčních kauz havlofašistických mafií ods, topstan,kdu, zel
každá pro ČR nevýhodná smlouva=porušení povinností při správě veřejného majetku,viz CASA,církevní tunel,Pandur,Tatra,
církevní zlodějina 300 mld, zdvojnásobení ceny výkupu energií fotovoltaiky pravicí 2006 PROMOPRO ,Drobil a 3000 milionů čistička , drábekcard,drábeksystem,IKEM,IZIP,pandur,iveco,dingo,samopaly,minomety, opencard ,kocourkova konta z daňových rájů, babákův strýček, bártovy kapříky, ,john oraprint, nechali 12.2 mld z MUS švýcarsku ,liberecká lyžovačka, 650 mega key investments ,dpp praha, tunel blanka 1

(06. 09. 2018 12:32)

dyskrymynaclja:Peníze mu šlohl Egon Olsen,ten otevíral sejfy bez násilí jen se stetoskopem

(06. 09. 2018 12:21)

hadraplan:Poliši by mu měli provětrat ty kšefty.Lže a ani se nazačervená.Hroší kůže tenhle Jyrka

(06. 09. 2018 12:03)

Qmur:Ona i ta soupeřka, socanka v ANO. Jak pravil před volbami Hamáček, máme v ANO zázemí polovinu socanů.

(06. 09. 2018 11:29)

padouch236:Další socan, co mu půjčil strýček z Maďarska ...Všichni, co byli u moci a stačila jen krátká boba, mají nahamoňené miliony z mozolů nás všech, co platíme daně...

(06. 09. 2018 11:08)

stellastella: On těm svým lžím věří!
Nevolitelny ,jako ostatně mnoho dalších,vybrat si politika v dnešní snusce lhářů,mafiánů,klekacu je nadlidský vykon

(06. 09. 2018 10:51)

paroubkuvkyj:lidi z ostravy hlavně mu nedávejte hlas

(06. 09. 2018 10:11)

Qmur:Já nevím, jak pravil Zeman, má své voliče blbce, zrovna tací se najdou u Paroubka.

(06. 09. 2018 10:46)

tomik007:"Já mu to odpracuji svými radami. On bude investovat a já mu v tom radím" - BLESK ma evidentne smysl pro mimoradne brutalni druh humoru...

(06. 09. 2018 10:06)

tomik007:ANO - Jiri mu zrejme poradi jak si vybrat zenu

(06. 09. 2018 10:27)

Qmur:Jirko ty si do huby nevidíš.

(06. 09. 2018 10:02)

paroubkuvkyj:když je takový dobrý rádce jak vydělat miliony tak proč si musí pujcovat.lže jako svi-ně

(06. 09. 2018 09:43)

tomik007:Nic se nevyparilo - to jen Jirka sublimuje

(06. 09. 2018 09:43)

paroubkuvkyj:paroubek je nevolitelný-lže a já mu mu nevěřím ani slovo

(06. 09. 2018 09:41)

bilakonvalinka:Paroubek je nemorální politik, který nic neumí, jen žvanit. Co udělal za ta minulá léta pro lidi !!!!! Doufám, že už se k moci, po které táááák moc touží, už nedostane.

(06. 09. 2018 09:15)

bjuno:OPRAVENO: Jeden zloděj vedle druhého, pak mají lidé věřit v politiku.... Tady se ukazuje že jsme si "všichni rovni" - akorát někteří jsou si rovnější. Syková vybírala peníze - nutila lidi kteří byli nemocní aby jako dali dar a kdo je opravdu marod, tak se snaží pro své draví a možnost žít udělat i nemožné, takový člověk se snaží dostat do politiky? Jak jsem měl jakž-takž nějaké mínění o Ano, tak díky této paní "kandidátce už jsem je ztratil..... A Paroubtek - to je kapitola sama pro sebe Zlatí komunisti. Ti to aspoň kradli tak, že to nevyšlo najevo

(06. 09. 2018 08:35)

bjuno:Jeden zloděj vedle druhého pak mají lidé věřit v politiku.... Tady se ukazuje že jsme si "všichni rovi" - akorát někteří jsou si rovnější. Syková vybírala - nutila lidi kteří byli nemocní aby jako dali dar a kdo je opravdu marod tak se snaží pro své draví a možnost žít udělat i nemožné, takový člověk se snaží dostat do politiky? Jak jsem měl jakž - takž nějaké mínění o Ano, tak díky této paní "kandidátce už jsem je ztratil..... A Paroubtk - to je kapitola sama pro sebe Zlatí kounisti. Ti to aspoň kradli tak, že to nevyšlo najevo

(06. 09. 2018 08:31)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy