22. září 2018
Svátek slaví Darina, zítra Berta
DISKUSE K ČLÁNKU

Ewwa:Jasně a Lucinku může obhospodařovat, někdo jiný, no ona už si vybere, vlastně už si vybírá! Jen by mně zajímalo, jakou kariéru dělala?

(11. 09. 2018 14:42)

OkoloHradce:Ušlo ti, že začala zahýbat už dávno Lucka a Hádek asi nebyl jediný.

(09. 09. 2018 18:13)

aIIahakbar:Vondráčková je stárnoucí hyena s dětským rozumem.

(09. 09. 2018 17:13)

hennessy7:LV vůbec nemusím, její zpěv mi je dost protivný, její herectví mne neoslovuje, ale alespoň (na rozdíl od zpěvu) mne nenutí přepínat. Ale tady mi Plekancovo chování nesedí. Jakoby ke svým dětem neměl zas až tak vřelý vztah. To, že se snaží minimalizovat alimenty, vůbec nevypadá s jeho příjmy hezky. A nemyslím si, že by jinak LV chodila o žebrotě, uživit se určitě slušně dokáže sama. Obě děti budou ale i tak bity, že se rozvod takhle hnusně propírá v mediích. To je asi největší chyba.

(09. 09. 2018 17:08)

flora:Tak nejdřív jste měly doják s "roztomilými klučíky" než se prosáklo, že většinu času byly u chův a babiček. Teď je vyšší level, že je Plekanec škrt!
Bože, bavíte se o milionech, ne o tom, zda bude LV dumat jestli koupit o čtyři jogurty víc jako vy?. Jste blbky. To si má Plekanec nechat jednu košili a zalézt do zemljamky? Vždy´d z jeho příjmů budou i nadale synové profitovat. je fakt, že LV těžko vyžije s půlmilionem na měsíc, ale je to jen úhel pohledu. Půlmilion je pořád slušná částka. A tu požaduje pouze pro sebe! Nechte už toho, že Plekanec nemá v dětem vztah, je to od vás hnusné!

(09. 09. 2018 17:47)

hennessy7:Trhněte si nohou. Hnusná blbka jste akorát tak vy.

(09. 09. 2018 18:08)

Ukecanalama:Moje řeč, hnusná blbka a závistivá k tomu. Smutná kombinace..

(09. 09. 2018 19:51)

mnpv:Ta náctiletá by mohla být na podobné duchovní úrovni jako on, to by možná chvilku šlo. ;-)

(09. 09. 2018 16:26)

sukin-sa-vracia:K Plekancovi by se hodila Strýcová....to byl páreček

(09. 09. 2018 15:48)

horalysa:To je Plekancův problém. Ne můj.

(09. 09. 2018 14:55)

Olga Sedlackova:Já sama jsem maminkou dvou dětí. Pokud by došlo na lámání chleba, která z Vás by se snížila k tomu chtít po manželovi peníze jako kompenzaci za zničenou kariéru? Mohla bych to chtít i já a to dělám pouze v kanceláři, ale během šesti let, co jsem doma, jsem mohla být na vyšší pozici. Kdo ví. Stejnou kompenzaci by mohl chtít i manžel, pokud by byl na mateřské on. Vzhledem k tomu, že jsem měli téměř stejné výplaty, bylo jedno, kdo zůstane doma. Já to rozhodně ale nepovažuji za oběť nebo promarněný čas. Mateřství je nejkrásnější role v životě každé ženy a rozhodně bych si za to nenechala platit. To bych si připadla jako paní na hlídání nebo prostitutka. Pokud jde o profesionální sportovce, kteří jsou vázání smlouvami a limitovaní fyzickými silami, tak přece nemohou odejít na mateřskou. To by se rovnalo ukončení kariéry. Paní Plekancová se určitě rozhodla dobrovolně ve všem, co dělala. Sňatek s profesionálním hokejistou, odlet do Kanady, dvě děti. Přece musela vědět při své inteligenci, že určité omezení v její kariéře musí nastat. Na jedné straně umožní muži kariéru, na druhou stranu mu ji vyčítá. A dělá ze sebe chudáka a z lidí blbce. Nejhorší je, že spousta z Vás jí fandí. Ale možná bude všechno úplně jinak a paní Lucie ještě možná bude litovat, že nepřistoupila na manželovu nabídku, viz. článek:
Lucie to lehčí mít nebude! Plekanec chce rozvod s Vondráčkovou v Čechách. Právnické eso promluvilo
9. září 2018 10:25
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (38) podala žádost o rozvod v kanadském Montrealu, kde si může přijít na mnohem větší peníze od manžela Tomáše Plekance (35) než v Čechách. Hlavně proto, že tam neplatí předmanželská smlouva, kterou uzavřeli v Čechách, kde se brali.

Právní eso Tomáše Plekance, JUDr. Lenka Radoňová prozradila, že se svým klientem usilují o to, aby se rozvod konal ve stejném státě jako svatba, tedy v Čechách. A podle mezinárodního práva mají velkou šanci.

"Oba dva nezletilí mají státní příslušnost České republiky, oba rodiče mají sta

(09. 09. 2018 14:53)

aIIahakbar:Nešlo by to psát kratší? Tyhle dlouhý okopírovaný slátaniny většina diskutéru vůbec nečte.

(09. 09. 2018 17:16)

Olga Sedlackova:Začátek textu není okopírovaný, zbytek byl odkaz na dnešní článek. A je škoda, že si občas lidé nepřečtou i něco korektního.

(09. 09. 2018 17:20)

xsedmikraska:Olga Sedlackova - na každý problém se dá dívat z určitého úhlu pohledu. Z druhé stránky, chtěl děti i Plekanec. Lucii si vzal za ženu dobrovolně. Pokud si našel novou lásku a hodlá od rodiny odejít, proč se tolik brání dát jim část toho, co procentuálně k výši jeho příjmu nevyzní jako almužna? Jsou to pořád jeho děti a Lucie je matkou těch dětí. Proč jim má klesnout životní úroveň? Pro mne je Plekanec šílený škrt a podle toho, jak tvrdě postupuje, protože se mu nelíbí, že jeho nabídka nebyla přijata ukazuje i na jeho povahu. Lucii bude bez něj líp a doufám, že soudy na matku s dětmi přihlédnou velkoryseji, než on!

(09. 09. 2018 16:46)

OkoloHradce:xsedmikrasko a kdo ti řekl, že by měl na klucích šetřit. O kluky ve sporu vůbec nejde, jde prachy, které chce Lucie pro sebe se zdůvodněním, že díky dětem ji unikla kariéra. To zní jako kdyby kluky nechtěla a chtěl je jen on a ona se jenom obětovala. O kluky se Plekanec postará se vším všudy. Za rok chce skončit bude mít na ně času dost a co Lucie? Bude tatrjlíkvoat svoji trapnou kariéru? On něco umí a něco dokázal, ji bychom bez tety Heleny neznali. Lucie nemá talent a její kariéra je uměle vybudovaná, sponzorovaná Plekancem. Mám pocit, že on ji opravdu miloval, ale ona se nechala rozmazlovat Hádkem.

(09. 09. 2018 18:01)

jana999:tak lucky kariera byla sponzorovaná Plekancem jo, lucka byla slavnější než plekanec, nebýt lucky, tak plekance nikdo nezná.

(09. 09. 2018 20:35)

Ewwa:Něco mi uniklo? V čem byla Lucie tak slavná, jedině snad, že je až tak "jednoduchá"? K čemu jí jsou dvě Vysoké školy, na rozumu jí nepřidaly, ani na slušnosti!! A nyní se odkopala úplně!

(11. 09. 2018 14:52)

OkoloHradce:To je opravdu dobrý vtip.

(09. 09. 2018 22:02)

mnpv:Olga Sedlackova: a co je Vám po tom? Nikoho nezáživná práce kancelářské krysy nezajímá a ani tomu snad nelze říkat kariéra. Takových jsou mraky, ale Lucka Vondráčková je jen jedna. Kapku rozdíl-

(09. 09. 2018 16:31)

smeagol:To mate pravdu, ze Lucka Marmelada je jen jedna. Takovou knikalku nikde ve svete nenajdete.

(09. 09. 2018 22:07)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy