Co skrývala „rozchodová“ slova Plekance a Vondráčkové? Psychologové to odhalili! | Blesk.cz
17. srpen 2018
Svátek slaví Petra, zítra Helena
DISKUSE K ČLÁNKU

xsedmikraska:Plekanec je vážně hrdina každým coulem. Vystřelí ven rozchod a rychle odfičí do Kanady. Lucka s dětmi teď musí čelit bulvárům za situace, kdy je sama psychicky na dně. Rozchod, kde jsou navíc i dětiˇ, není jednoduché obstát. Navíc děti cítí, jak se cítí jejich maminka. To Plekanec buď nedomyslel, anebo domyslel a vážně chtěl vyhovět nové případné známosti? Pokud ano, tak to bude tedy ohleduplný páreček. No, ono se říká, stavět své štěstí nad neštěstí druhého se nevyplácí.

(15. 08. 2018 11:16)

Ewwa:xsedmikraska; Když je Lucinka vdaná a má dvě děti, proč se tahá s jinýma chlapama? To vám asi uniklo! Myslíte, že jí pomůžou ty děti vychovávat? Co si ta koza vlastně o sobě myslí!

(16. 08. 2018 13:16)

halba:Zadny chlap nema radost z toho,ze se kolem jeho kozy mota spousta kozlu.

(13. 08. 2018 18:00)

hedvicka:Připomíná mi to toho herce vojtka /příjmení je bez záruky/, co utekl od ženy před porodem druhého dítěte, tehdy jsem si říkala, je to zmetek a i nyní si říkám o plekancovi, je to zmetek. Víte vy vůbec, čím si prochází děti, když jednomu rupne v kouli? Rodiče přivedou každý nového partnera, mnohé děti v tom ¨lítají, jak nudle v bandě, nemají to fakt tyto děti jednoduché. Těžko my budeme posuzovat, kde se stala u plekanců-vondráčků chyba, snad jen se měli asi moc dobře a neví co roupama dělat, kéž by oběma došlo, kde je jejich místo, kde je jich jako rodičů třeba.

(12. 08. 2018 21:37)

Ukecanalama:Dudinka: to je zajímavé, ale že tu všichni napadají Lucii, která tu není a ani ji osobně neznají a kydají na ni špínu, to je jako OK? Kdyby di Flora a jí podobné napřed zametly před vlastním prahem nabo si zkusily představit jaké to je, nechat si od úplně cizích lidí kecat do života nevyžádané rady? To, že je někdo známá osobnost, ještě nedělá z člověka veřejný majetek a blesk toto jen podněcuje. Lucie se svěřila na FB svého fanclubu, kde děkovala za podporu. Já do fanclubu nepatřím ani mne nikdo neplatí, jak mne nařkla Flora. Jsem jen obyčejný slušný člověk, který nemá rád závistivou svoloč - viz komentáře Flory o budoucím dělení majetku A ano, je to jen diskuse a jaždý může napsat svůj názor!

(12. 08. 2018 07:02)

hahapch:Bezcitný haj...l co je studený jako led po kterém jezdí, at jej pořádně trefí puk mezi oči at se mu rozsvítí co udělal zmetek jeden, on dobře věděl proč tak narychlo odletět do Kanady že by si jej lidé podali, at se ani nevrací nebo bude zle, která kráva jej odloudila od skvělé, hodné, chytré, pracovité a krásné manželky i dvou krásných zdravých chlapců? dojde na ní

(12. 08. 2018 04:32)

JaNat: Tak brzdi, hysterko, ty víš, že on si našel jinou? Pokud tomu tak je, pak jim manželství neklapalo hodně dlouho. Štastný nezahýbá!!!Lucka hrála, že je vysmátá a ted taky hraje, že je vysmátá a vysmátá běhá po Praze a vysmátá točí? Nevysmátá je jen, když má u sebe kamery? Jdi někam, házet vinu jen na jednoho. On žije pro hokej a Lucka pro tu svoji kašpařinu, kterou nazývá sláva.

(12. 08. 2018 05:35)

janieem:Šťastný nezahýbá, to máte pravdu... Ale nešťastný také zahýbat nemusí. Zahýbají chudáci. Pokud je problém ve vztahu má se řešit s partnerem a ne tím, že si skočím někam jinam. Dneska se všechno bere strašně free a jakmile je mladá holka věrná, jako by to pomalu byla nemoc... Kde to žijeme?

(14. 08. 2018 12:45)

Ukecanalama:Dajanca a miano52, děkuji za rozumné názory mezi spoustou dohadů diskutujících, kteří vědí kulové a tváří se, jako kdyby s tímto párem sdíleli domácnost

(11. 08. 2018 19:31)

va45:A taková to byla láska a těch keců kolem toho.

(11. 08. 2018 18:07)

dajanca:Taky si to prohlášení Plekanec mohl odpustit a měli to řešit v klidu. Jako kdyby nevěděl, jaké sousto to bude pro bulvár a jeho čtenáře a diskutující nebo, že by záměr?

(11. 08. 2018 15:42)

ondra1974:Vic nez souhlas! Ale zrejme to slibil Safarove a tak zamachroval a rychle odletel za ni do Kanady.

(11. 08. 2018 15:55)

JaNat:No a i kdyby měl, tak co? Rok spolu nežijí, Lucka byla přesto celý rok vysmátá a se situací smířená. Ona ted jen hraje na city a vy jste ji skočili na špek.

(11. 08. 2018 17:49)

hahapch:vůbec nebyla po celý rok vysmátá jen předstírala že je vše v pohodě a nic se neděje, v srdci jí však tížil těžký kámen co plekanec jí dal že se zamiloval a odešel, dali si odpočinek od sebe a Lucka čekala doufala že se vyblbne, vy..mr..d.á a vrátí zpět k ní a dětem, že si uvědomí co by ztratil, on však zaslepen a tvrdohlavě rozsudek vyřkl že rozvodem se vše vyřeší, to se však spletl, ta jeho milenka se jej brzo nabaží a trefí jej raketou do ču..ně at neotravuje, pozná že není ten pravý pro život a z milionků dost ubyde a měsíčně solit bude na děti nemalé částky, ona určitě nemalé konto také má ale i tak jí to bude žrát

(12. 08. 2018 05:08)

JaNat:Se z Lucka po.ser. Když se manželství podělá, jsou vinni oba. Nedělej z ní chudáčka, věděla, že žije v Kanadě, věděla, že žije pro hokej, tak co si namlouvala? Zlatokopka

(12. 08. 2018 05:38)

miano52:Rozchod dvou lidí je normální situace.Žel bohu celebrity to mají těžké.Jeden mastí hokej a druhý figuruje v hudbě a filmu.Být to manželství u nějakého Pepka a Ferdinandy někde na vesnici, tak to projde v pohodě a nic světoborného se nestane.Tady každý Čech pitvá jejích rozchod a bulvár v tom řádí jako černá ruka.Ani jsem nevěděl kolik mají tito dva bývalí milenci nemovitostí a Plekanec neuvěřitelných 280 miliónů někde na kontě.Pro někoho jsou to astronomické prachy a tak sedne za svůj PC computer a nabastlí plno nesmyslů a hovadin.Už začne rozdělovat cizí peníze a vůbec mu to nevadí, že ty prachy nejsou jeho.Prostě jsme Češi, kteří řeší cizí problémy a svoje problémy neřeší.Co když vám sdělím, že ten rozchod není tak žhavý??Asi mi neuvěříte, ale časem se budete divit.Plekanec i Lucka mají srdce a tak to není definitíva a jediný, který to prohrál je BULVÁR!!!!

(11. 08. 2018 15:27)

nika70:Taky z toho může vyplývat to, že Tomáš už v tom má jasno a citově angažovanej je úplně někde jinde. Proto to pragmatické prohlášení.

(11. 08. 2018 15:00)

JaNat:Rok spolu nežijí, 3 roky mají problémy. Lucka byla stejně celou dobu vysmátá a dělala to co chtěla. Ano, konečně udělal tečku nad tím divadlem. Přeji mu hodnou partnerku.

(11. 08. 2018 17:52)

flora: Týmový hráč, férový chlap.

(11. 08. 2018 20:45)

fortun:podle mě spolu nikdy nežili, ona jen hledala nějakého bohatého vola a našla, jemu to pak léta docházelo až mu tonakonec došlo

(11. 08. 2018 14:13)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy