Fanatičtí křesťané nechali dceru zemřít hlady: Věřili, že Bůh ji zachrání | Blesk.cz
15. srpen 2018
Svátek slaví Hana, zítra Jáchym
DISKUSE K ČLÁNKU


gral:co k tomu dodat kolaborantům s hitlerem katolické církvi tento zrůdný hyenismus okupační režim daroval majetky za stamiliardy

(10. 08. 2018 12:02)

teqila1949:církve na celém světě je zlo,špína,křivárny vše ve svuj prospěch! a na lidi sere cirkev jako politici co je horší nic všichni jsou stejný pro svá koryta,zlodějiny,mastné huby zneužijí každého kdo jim uvěří vykopat tu svoloč!Jmena alaha a boha zneužívají k zabíjení,válkám a ještě se najdou pitomci co tu verbež podporují!! buh je jen jeden a ten žije v každém z náson vám ukáže vy zločinci kteří jste zneužili jeho jméno Hitler,Stalin a jiná špína už si užívá!věřte že i na naše zločince dojde není možné neustále jen krást,drancovat,zneužívat lid ke svému humusu! že ODS ODA zelení,CSSD TOP STAN,piráti,Okamurovci!!!komunisti!!lidovci banda čertu,dáblu,prospěchářu,křiváku,zloděju kteří mají plnou hubu boha!

(10. 08. 2018 11:57)

willi48:A pak že křesťanství není nejzrůdnější ideologie. A my tohle ještě podporujeme !!! Žádné zdanění církevních restitucí, rovnou církve zakázat a zrušit veškerou podporu. A rázem budou pracovní síly do zemědělství a průmyslu.

(10. 08. 2018 11:09)

Dnešní horoskopy