Vondráčkové s Plekancem shořel vztah po kritických 7 letech: Potkalo to i další! | Blesk.cz
19. srpen 2018
Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard
DISKUSE K ČLÁNKU

4552:prazanda 1 - vystihla jste to naprosto přesně.Vondráčková s tím svým fotrem se vyšplhali po zádech Heleny.Lucie je malý troll který nic neumí a vizáž už je v jejím věku kaput.To tvor který se musí schovat k tlačákům rodičům tam zalézt a radši nevylézat.uhnala chudáka Plekance hezkého bohatého chlapce který si vše vlastními silami zasloužil.Lucie je balvan který je dobře že sundal.Helenku odsuzovali nemluví s ní a jí to manželství nezkrachovalo tak at ta rodina drží hubu a raděj se neukazuje.

(10. 08. 2018 10:58)

italiano:To nejsou typy pro spolehlivé soužití, tzv. rizikové skupiny pro institut manželství. Měli by spíše žít tzv. na psí knížku a děti si hodně rozmýšlet. Kokta ujel a nechal se uhnat, ti sotatní jsou extroverti, kteří mají problém žít ve stínu partnera.. Víme jak dopadlo kdysi soužití Bartošová-Štaidl Pro některé povahyh je to asi hodně moc těžké.

(09. 08. 2018 11:37)

kozinozka:V případě Kokty jedna zlatokopka vystřídala druhou.V případě Rytmus je to ta uvedená riziková skupina, a v případě Plekanec se ukazuje, že sportovci mohou mít k sobě o něco blíže, než spojení herečka - hokejista. Dobré manželství měli například Zátopkovi.

(09. 08. 2018 11:48)

bac-bum-bac:všechno stejné páry, kdy ženské chtějí být slavné vedle ještě slavnějšího partnera s poenězma, ale nejsou ochotné žít jako manželky. Budují si svou kariéru a tak jsou brzo nakopány. Jedině Voráček měl normální děvče a sbalil v ČR kjurvu a má jí. Ta pochopi až za čas, že rozvod je taky príma.

(09. 08. 2018 10:42)

stop2222: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(09. 08. 2018 07:05)

janakveton:No jo, já byla z rozvedeného manželství, ale jsem ročník 1954! Dneska už toto třeba na školách nikdo neřeší, ani spolužáci, ani pedagogický sbor. A u V.I.P. osobností je to naprosto běžné, že jsou chvíli s tím a pak zase s jiným. I lidé, do kterých bych to nikdy neřekla, byli třeba třikrát, čtyřikrát ženatí (vdané).

(08. 08. 2018 23:13)

rexrothak:Jestli řešili dvě základni otázky svých profesí.Jsem Plekanec hokejista,tak za mě ano,jsem Vondráčkova herečka a zpěvačka za mě ne.Asi bych měl stejnej problem.

(08. 08. 2018 20:49)

jardavozembouchak:A zoldaci, bojujici za CIZI zem, budou mit u nas statni funus.

(08. 08. 2018 16:33)

horalysa:Dobře se oběsit vyloučí spolehlivě možnost špatně se oženit.

(08. 08. 2018 16:00)

surfer: mít celej život pořád někoho stejnýho, tak to je jako žrát denně gulášovou polívku! Nechápu ty lidi, jenom proto, že si chtějí za.***, tak lezou kvůli tomu hned k oltáři!

(08. 08. 2018 17:37)

Dnešní horoskopy