19. červenec 2018
Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja
DISKUSE K ČLÁNKU

cukrenka:Troška má zřejmě srdce a cit, a tak ví s kým se má kamarádit. Podle zevnějšku se lidi neposuzují, ale podle toho, co je uvnitř. Coi se týká pitvy, tak snad to bdue soudní pitva. Malě jsem propblém vThomayerově nemonice,a dopisování spatologem má schované. Když mně zemřel otec, byl arogantní a popřál mně hezký den. Člověk by ani nevěřil, kdyby to sám nezažil.

(13. 07. 2018 12:08)

Time-out:Troška je dobrej,ale tohle prase bylo hnus!!

(12. 07. 2018 10:44)

zacotomame:Někteří hňupové, v čele s Taktedyjo asi nepostřehli, že to není článek o stavu české kultury, ale o úmrtí člověka. Silen, ty máš pravděpodobně sklony házet všechny do jednoho pytle a při tom si neuvědomuješ, že přes existenci pokleslých žánrů, které jsou však všude, nejen u nás, nehltá tyto "kousky" zdaleka celý národ. Jestli někomu takový styl "umění" vyhovuje prosím, ale nevím, proč bych se měl já, a spousty ostatních stydět za to, že ten žánr existuje. Takže, jak píšeš, hanba vám, kteří jste se ani za třicet let z toho svrabu nedokázali vypudrovat. Očividně, dle vlastních slov, mezi tyto lidi patříš.

(12. 07. 2018 10:04)

silen:...ano, naše kultura za těch čtyřicet let bolševické diktatury zcela zdegenerovala na úroveň nějaké Albánie, Moldávie, Uzbekistánu..., takže naši kulturně zmrzačení lidi setrvačně stále chodí na imbecilní Troškovy filmy, hudbu v podání Evy a Vaška, Maxim Turbulenc, Buty, Ringo Čecha... a podobné kvazi-kulturní zvratky... Hanba nám, že jsme se ani za třicet let z tohoto srabu nedokázali vypudrovat!!!

(12. 07. 2018 09:47)

gabreta:Ano? Proto všechny naše televize dokola pouští filmy natočený v nesvobodě a vyhodnocujou v anketách jako filmy a role století, že? Ale nezažil jsem reprízu "Odcházení" Vaška Flašky, kvalitního to filmu a nebo divadelní hry, kdy herec ztělesňující Ježíše znásilňuje muslimku! Že by zájem nebyl, když to jsou tak hodnotná díla?

(12. 07. 2018 10:11)

mescalin:naposled si lízaly otvory

(12. 07. 2018 07:10)

Taktedyjo:Dvě prasata se swiní Ruzickovou.

(12. 07. 2018 05:59)

priserak77:A jedním "inteligentem", že jo ??? Jdi k lopadě a neotírej se o ně.

(12. 07. 2018 07:07)

Dnešní horoskopy