17. červenec 2018
Svátek slaví Martina, zítra Drahomíra
DISKUSE K ČLÁNKU

PETR_50:Ta už neví, který, nebo čí péro by tam nacpala! Komediantka přelétavých vztahů první skupiny!!!

(10. 07. 2018 19:43)

4552:Dlouho jsem se tak nezasmála když vidím tu babku-diblíka a kluka-chytráka.To je teda dvojka! no on ví co chce a ona je zoufalka a trošku mdlého rozumu.Tak mu hlavně kup něco pořádného když musí vydržet ten pohled.

(10. 07. 2018 17:43)

Taktedyjo:Blbka byla je a bude. Uječeny hnup!

(10. 07. 2018 17:39)

malavelka:Dobrá zpěvačka, ale všechno člověk nezvládne na výbornou, to se nedá...., jelikož na všechno talent mít nemůžeme. Gott taktéž. Chtěl zřejmě dominu, protože na stará kolena to může být i výhoda,a není to tak nebezpečné jako za mlada, že? Ale v ničem se nemá moc přestřelit. V padesáti by se měl hledat partner nastálom spíše schopný přátelského vztahu, a chlap do nepohody. Vzhled by neměl být priorita.

(10. 07. 2018 15:07)

amej:Já mám Lucku ráda. A docela chápu, že se cítí sama. Myslím, že už to u ní není ten důvod, že by s ní mávaly hormony. Prostě si s ním po mnoha stránkách rozumí a nechce být pořád sama. Je dost chytrá na to, aby věděla, že tohle asi trvat věčně nebude. Ale taky dost chytrá na to, aby za to dokázala být vděčná dokud to funguje. Fandím jí.

(10. 07. 2018 14:39)

Monikay:Začínám už Bílou vnímat ne jako dospělou ženu, ale jakéhosi diblíka s holčičkovským výrazem. Doufám (ale spíše se obávám) že jí to nezůstane do 90 let

(10. 07. 2018 13:11)

sores:Byla naivní,je naivní a bude naivní!!!Mám také takovou kolegyni v práci!!! Syn ji na trvalo odešel do Příže,prý chce žít tam,proč asi tak si pořídila jiného syna a psa a má zas rodinu Milenec s ní žije jako prase v žitě a ví dobře že tak by se neměl nikde,jak je ona naivní tak on mazaný!

(10. 07. 2018 12:47)

zamlzena:Jsme takové Ovečky a Vlci,a takové to bylo určitě vždycky.

(10. 07. 2018 14:47)

spania:To byl ale dlouhý článek! Tak hlavně,že víme,že je opět šťastná,asi jim ta společná postel přece jenom chyběla

(10. 07. 2018 12:23)

maruschka:To jsou jen ty titulky k článkům, ale určitě jeve skutečnosti nedal dohromady pejsek. Já bych Lucii ráda předala své zkušenosti s odpouštěním a návraty. Ono je to někdy lákavé/věřit té lepší cestěi/ a mnohdy i pohodlnější.Neznámo, samota, to není nic moc.....ale ty pozdější účty za všechnu naivitu mládí.

(10. 07. 2018 10:58)

drakulina:Ach jo, to je zase krávovina...

(10. 07. 2018 10:30)

zamlzena:V životě naděláme "krávovinek" většinou celé moře, a někdo se vyhýbá placení oněch zmiňovaných účtů, ni se nechce se mu papkat připálenou kašičku.Ta se často pálí i dál.....Myslíš, že už jsi chytřejší, ale děláš obdobné chyby, jen nějak v bleděmodrém.

(10. 07. 2018 11:06)

naidka:„Dal je dohromady pes Kvído“
Copak, potřebuje venčitele? Radeček se jistě Kvídouška rád ujme.

(10. 07. 2018 10:15)

Dnešní horoskopy