23. červenec 2018
Svátek slaví Libor, zítra Kristýna
DISKUSE K ČLÁNKU

borka30:Bartošková v tom pytli má dělovou ránu. Celkově to není hezká žena a ještě se tak škaredě oblékne.

(01. 07. 2018 14:34)

ellenic:Ne všichni jsou k Andree Bartoškové tak vstřícní v hodnocení její róby, jako Františka. A proč asi . Také nejsem příznivec takových šatů. Nabídka v pražských obchodech je tak veliká, že nechápu, proč musí mít vždy šaty od nějaké návrhářky . Nedávno jsem viděla naprosto luxusní společenské šaty, ne jedny, ale hned několik a za přijatelnou cenu . Co se divím, prostě tito lidé uvažují jinak. Když jsem včera poslouchala Andreu Verešovou, tak jsem raději ten živý přenos na PC vypnula. To se fakt nedalo poslouchat

(01. 07. 2018 08:03)

baronessa:Ráda bych viděla, jak se v tom tuhém pytli paní Bartošková posadí. Někdo chce být tolik originální, až je nemožný.

(30. 06. 2018 15:19)

Ksiwp456:  Alespon jednou v zivote bych si od vas, Frantisko, chtela precist clanek, kde nebude ani jednou slovo provincnost, panoptikum, chic, punc, glanc a jine vyrazy, ktere oprasujete stale dokola. Jste neoriginalni a trapna...

(30. 06. 2018 14:05)

OkoloHradce:ještě sofistikovanost - to je její nej slovo.

Když někdo nemá vzdělání, mívá komplexy. Proto napráská do věty co nejvíc cizích slov, aby to vypadalo odborně a inteligentně.

(30. 06. 2018 14:38)

OkoloHradce:Přitom je tolik krásných českých slov, kterými by se mohla mnohem lépe vyjádřit. Kdyby psala jen česky, brali by ji lidé víc vážně.

(30. 06. 2018 14:40)

ganzanie:strašidlo františka než cosi vyplodí tak opisuje cosi výrazů co vyčetla jinde, ta může být ráda, že je trpěná maskot blesku a chce oslnit

(30. 06. 2018 15:12)

Time-out:Jedna šlápota vedle druhé,kdyby alespon byla některá hezká...a přitom jen samá vyžilá motokára
Tedy trapné a usměvné vidět jak si nuly hrají na něco co nikdy nebudou a nejsou,pražsky kavárna tupců!

(30. 06. 2018 13:44)

petrpupkin:Galerie komediantů.Ti jsou schopni na sebe natáhnout cokoliv,jen když to má značku návrháře,ať je to jakékoliv a ať vtom vypadají jakkoliv,třeba jako strašáci!

(30. 06. 2018 13:20)

dokola:Nejhnusnější byl ten vixlajvantový ubrus s chlupama z mopu na ramenou co na sobě měla Bartošková. Příšerný stan.

(30. 06. 2018 13:17)

alumno:To hodnocení strašně moc odráží sympatie hodnotitelky k jednotlivým nositelkám/nositelům modelů. Například u Sokolové vytkne rýsující se prádlo pod šaty, ale u jiných, kterým se nejen rýsuje, ale je vidět (a je i v nevhodné barvě), neřekne nic. Sokolové bych spíše vytkla koláče potu v podpaží.
Šaty Peštové jsou tentokrát příšerné - záclona, která navíc dělá ošklivou postavu.
Nebo Macháček - jeho příšerně dlouhé kalhoty, které se mu dole krčí, praští každého do oka na první pohled, ale známku dostal 1.

(30. 06. 2018 12:55)

OkoloHradce: Máš naprostou pravdu, ale Františka má své miláčky a ti dostanou vždy za 1.
U Bartoškové každý vidí co je to za příšerný materiál, neforemný, tvrdý, používá se spíš na ubrusy a ozdobu stolů. Navíc příšerně škrábe. U Geislerové je spodní prádlo mnohem víc vidět než u Sokolové, ale u té je to sexy a opět za 1. Peštová je děs, ale Františka jinak nemůže, ta to okecá, jen aby ji dala 1. Ty bambulky to je teda hit. Připadá mi to jako v té staré trilogii Taková normální rodinka, kdy si Kolářová ušila šaty a ozdobila je třásněmi na závesy.
Květinové šaty vždy Františka kritizovala a dnes je chválí a za 1. To jen proto, že na Harry/Meghan svatbě se to květináči jen hemžilo. Oooops, pro Františku je to tedy honem in. Marc Cousins za 5, ale no tak Františko, je to Skot, je to jeho osobní značka, s tím se proslavil, tak ten má ode mne za 1.
Prostě a jednoduše - každý se snažil, ale opravdu módní, s módou držící se, módě rozumějící je Šmuclerová - TO JE NOVÝ TREND. Všechno ostatní tu už bylo a nenadchlo.

(30. 06. 2018 13:21)

santixkauz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 06. 2018 12:27)

riha: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 06. 2018 12:10)

Milann:To je teda vyžírků.Proč žijí z daní lidí nad kterými ohrnují nos?kteří na ně platí daně ale na vstupné na tyto takzvané umělce jim už nezbývá.

(30. 06. 2018 11:48)

ganzanie:tak hele na komedianty sejřím z vysoka, a což sem vůbec nepatří je ta troska na českém hradu, to je teda president ČR, teda můj když jste si ho zvolili

(30. 06. 2018 11:56)

Greta:Bambulky jako mají malé děti, duhová plachta bez tvaru přehozená na sobě to je ta pravá móda cha cha, šašci.

(30. 06. 2018 11:47)

santixkauz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 06. 2018 11:26)

borka30:100% souhlas.

(30. 06. 2018 11:46)

jany:geislerka dobry saty. nejaka macata, nebo to je fotkou?

(30. 06. 2018 11:02)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy