17. červen 2018
Svátek slaví Adolf, zítra Milan
DISKUSE K ČLÁNKU

horalysa:Už jsem se lekl, že žádný eropsychopat zde nic nenapíše. Ale janadruhou, Milos-Lahvos a Time-out nezklamali. Se svým IQ velikosti chcíple myši se domnívají, že jsou vtipní a moudří.

(14. 06. 2018 11:42)

janadruhou:Nemuzu za to ze jsem ftipny a moudry a ze mas rad moje komentare.

(14. 06. 2018 12:35)

RakosnickxP:Muslimové si berou druhou ženu. A Němci si berou druhou práci, aby je uživili.

(14. 06. 2018 11:12)

peterilank...@...:žijeme ve zrůdném zločineckém režimu ,zločiny kapitalismu na každém kroku ,mafie a korupce kam se podíváš a havlofašismus jede dál

pravdu se v havlofašistických FAKENEWS nedozvíte

co se v mainstreamu nedozvíte

Polsko – Hitlerův spojenec
http://outsidermedia.cz/polsko-hitler%C5%AFv-spojenec/
Polská vojska okupují české město Karvinou v průběhu operace Záluží. Polská část obyvatelstva je vítá květinami. Říjen 1938.

Stisk rukou polského maršála Edwarda Rydz-Śmigły a německého atašé plukovníka Bogislava von Studnitze na přehlídce na Den nezávislosti ve Varšavě dne 11. listopadu 1938. Fotografie je zajímavá tím, že polská přehlídka se konala jako oslava obsazení Těšínska, které bylo o měsíc dříve.

Polští vojáci pózují s českým erbem, který sundali z budovy pošty v české obci Komorní Lhotka, při obsazování Těšínska.

Polská vojska vstupují do Těšína.

Polské tanky 7TP vjíždějí do českého města Těšín. Říjen 1938.

(14. 06. 2018 08:58)

Time-out:Ženský to mají z honění péra a né z myši

(14. 06. 2018 07:12)

janadruhou:Neni to tak jednoznacne.
Nektere baby to maji z toho jak si klikaji na mysku a nekteri chlapi to maji jak si honi pero.
Jen by meli pravidelne stridat ruce

(14. 06. 2018 07:23)

Milos-Lahvos:No a chudák chlap, co si ho honí u počítače. Jedno zápěstí má zrasovaný von honění a druhé od péčka. Takže v rámci celonárodního zdraví nahraďme kampaň #MeToo něčím pozitivnějším třeba #FucckMe.

(14. 06. 2018 08:30)

Dnešní horoskopy