Svědectví o Menzelovi v nemocnici: „Nebyl na něj hezký pohled,“ vypráví asistentka | Blesk.cz
19. srpen 2018
Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard
DISKUSE K ČLÁNKU

11karel11:Pražské nemocnice stojí za prd?

(14. 06. 2018 15:07)

dfghjk:kdyby na něj byl hezký pohled, tak bys o něm blesku nepsal, ty jen každého očernit a pošpinit, kre téne

(14. 06. 2018 10:34)

ivoadler:Na té fotce nahoře vypadá jako dement, ale snad už se to zlepšilo.

(14. 06. 2018 10:12)

hejpockej:v nemocnici ma protekcni peci... kazdy vi, oc tu jde...s obycejnyma lidma co si cely zivot platili zdravotni by se takhle ne***i, to by se jen starali aby uz jim uvolnili postel.... vidim dnes a denne pristup k normalnim lidem v jeho veku v podobnym stavu nemocnicich, prolezeniny ani mit nestihnou... tam je to otazka hodin a dni a nechaji je zemrit, doktori to neresi, nezajem...

(14. 06. 2018 02:13)

zwil:A všichni, včetně téhle nádhery, jen přihlíželi tomu zuboženému stavu a drželi fek.ál, že...bože, to jsou srač.ky...na copak asi čekali a ono nic...

(14. 06. 2018 00:56)

kamjdu:Typický, zpychlý a tím pádem zhlouplý elitář. Kde jsou ty doby, co jsem si jej vážil a respektoval. Asi jsem jej tehdy nepoznal zblízka.

(14. 06. 2018 00:50)

junkiexl:Tihle obstarozni prachati chlapkove, co si z urcite vypocitavosti berou mlade maso, protoze pocitaji s tim, ze je v budoucnu jejich o hodne hodne mladsi manzelky budou osetrovat a pecovat o ne, si nezaslouzi nic nez soucit. Jo mile deti, za blbost a vychcanost se plati, to je nemenny nepretrzity prirodni rad. Nicmene doufam, ze s panem Menzlem , nez se mu na platne zivota objevi “ The end”, bude slusne a dustojne zachazeno. Kdo z nas se netesil z jeho filmu?

(13. 06. 2018 23:57)

janka69:zvláštny to majú vzťah , ona dieťa s druhým a pekne si nažívajú ďalej....bez muža nie je nič...nula....tak by to teraz mala oplatiť manželovi starostlivosťou za to , že ju nevykopol z domu....

(13. 06. 2018 22:57)

radi:No boze, asistantka poskytuje bulvaru informace o jeji peci a starosti, navstevach, varenim, dzusičkach....5 hod navstevach. To musi byt totálni idiot. Byt Olgou, tak ma vyhazov a zakaz ho navstevovat!! Olga vime vsichni, co je zac🐖🐖, ale aby nejaka baba podtrhavala authoritu manzelky, rozebirala jeho velice osobni zdravitni stav a soukromi, tak by letela. Urcite nedostala od Olgy zelenou, aby o tom hovorila. Na hodinu !

(13. 06. 2018 20:51)

nazca:...

(13. 06. 2018 22:59)

peterilank...@...: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(13. 06. 2018 20:01)

defakto:... v nemocnici sice vaří dobře , akorát se to nedá jíst !
A neměla by Menzelovi vyvařovat hlavně jeho žena ? Jen kdo ví , jestli to vůbec umí , nejspíš ona sama žije na krabičkových dietách . To , že si nevšimla dřív , že Menzel je zanedbaný a má proleženiny je velmi zvláštní( a taky ta nemocnice za to nese odpovědnost ! ), člověk by si myslel, že takovou osobnost tam budou obskakovat , no pán Bůh nás chraň před takovou starostlivostí !

(13. 06. 2018 19:38)

tezza: Fresh džusy! Jak je krásná ta naše čeština.

(13. 06. 2018 19:36)

defakto:... džusy ? To je dobré na průjem .

(13. 06. 2018 19:46)

ganzanie:kdo by to pil džubox, jsem tak zblbá z reklam v tv, že mi chybí jenom váša s dormeem bílá orchidej a lékarna max

(13. 06. 2018 19:52)

y1xcvbnm:V Berouně to na pokladnu není, stojí to pěkné peníze ale je mi divné že ho všichni tak často navštěvují a nikdo si nevšimne že je proleželý , dokonce ani manželka to neví pak najednou je v zuboženém stavu !!!!!

(13. 06. 2018 18:21)

ganzanie:vrátím se ke svému příběhu, moje máma byla na cca 1 měsíc v berouně uplně z jinýho kraje ale co ke mě dovolila primářka , vřeštila na mě jako kráva, tak jse bafla svojí mámu a odvezla jí jinam..
a původ byl ten ,že si moje máma zlomila ruku když jela na kole, banalita tak z ní chtěli udělat blázna, hladový příbuzenstvo

(13. 06. 2018 18:51)

ganzanie:a potýkám ležerně, volání hepl mojí mámy, vysvoboď mě a jedné dcery z těch 2, tolik km vzdálené, to byla rychlovka, tak jsem vlítla do severečeského kraje, papoše si strčte do ***e, přijela jsem pro svojí mámu

(13. 06. 2018 19:13)

bizon_pepa:Přesně tak. Spis to vypadá, ze si paní asistentka honí triko. Nebo ještě lépe, si přes asistentku honí triko berounska dodechna.

(13. 06. 2018 18:30)

zubni.pasta: Je to starý prďa který stejně brzy zaklepe bačkorama.

(13. 06. 2018 18:15)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy