25. červen 2018
Svátek slaví Ivan, zítra Adriana
DISKUSE K ČLÁNKU

listure:A proč si otec nevzal volno na hlídání, když dítě měl tak rád,žena byla těhotná a musela na kontrolu?

(13. 06. 2018 21:00)

listure:Nechá děcko půl dne v autě, bez jídla a pití, no to není normální....

(13. 06. 2018 20:56)

maxovskej:Asi by bylo dobré kdyby se uzákonil v dopravních předpisech zákaz ponechat ve vozidle dítě bez dozoru, snad by to těm hlupákům pomohlo a zachránilo by to mnoho dětských životů,..

(13. 06. 2018 15:50)

sores:Ať se s ní rozvede a ještě jí rozšlape d.r.ž.ku nezodpovědné hyeně.

(13. 06. 2018 13:20)

zralok70: sores tak tak a novorozence ji sebrat !

(13. 06. 2018 16:58)

Louveiva76:Zajímalo by mě, čím ta matka myslela. Asi kolenem. Holčičky je mi líto, je to hrůza. Sama jsem si několikrát zkusila být v autě několik desítek minut při horkém dni, a není to nic příjemného ani pro dospělého, a co kor pro dítě nebo zvíře. Matku by měli zavřít, a to dítě co čeká jí sebrat hned po porodu, protože je dost možné, že se to bude opakovat...

(13. 06. 2018 10:05)

ad-ga:Chudák holčička, matku nechat zavřít do auta, aby si vyzkoušela utrpení , kterým ta malá musela projít.

(13. 06. 2018 09:18)

mazliva.samicka:No tak..snad tu myslitelku zavřou...)

(13. 06. 2018 08:51)

pidimidi:Drahé a luxusní věci včetně aut jsou pro spoustu lidí znakem úrovně i váženosti člověka stejně jako oblečení. Takoví pak mohou parkovat, kde chtějí..jenže o tom život není, život je právě o tom dítěti, které v autě zemřelo...Nikdy nepochopím uvažování takových lidí. Jak může máma nechat dítě samotné v autě?!!! vedra nevedra, dítě se může kdykoliv zalknout, pozvracet, udusit, nejednou se to stalo a lidi jsou nepoučitelní bez ohledu na počasí...

(13. 06. 2018 08:19)

jardavozembouch: To dalsi dite by ji meli po porodu odebrat. Podivne je, ze auto stalo 4hodiny na zakazu a serifove si toho nevsimli.

(13. 06. 2018 08:16)

DWEI:Pro chování matky není omluva!!! Nechat dítě 4 hodiny v rozpáleném autě.... to si fakt kravka nevzpomněla za celou dlouhou dobu, že ukurtované dítě může mít žízeň, hlad, potřebuje čůrat.... o pekelném vedru v autě ani nemluvím!!!! Kdyby vzala dítě s sebou, tak po dobu vyšetření by jí holčičku určitě někdo pohlídal.... Luxusní auto matku měla, tak určitě by měla peníze i na placené hlídání....

(13. 06. 2018 08:02)

amaliana:Luxusní auto na zákazu stání - klasická zelená vdova, viděli jste někdy nějakou co má mozek? Já ne...ten její si jí vzal jsem kvůli ksichu, nikoliv pro jiné přednosti, nechat ji porodit a pak by ji měl vysadit u té silnice kde ji do auta kdysi nabral....před tím jí nechat řádně v zamčeném autě ukázkově vytrpět to, co vytrpěla ta malinká..

(14. 06. 2018 00:00)

vog.ht:Umučila svojí dceru. Za tohle by měla dostat doživotí. A hlavně tu nepiště takový kraviny, že už je dost potrestaná tím, že přišla o dítě. Doufám, že to další jí hned odeberou a poskytnou k adopci.

(13. 06. 2018 07:44)

kombucha:kráwa !!

(13. 06. 2018 07:40)

Dnešní horoskopy