19. červen 2018
Svátek slaví Leoš, zítra Květa
DISKUSE K ČLÁNKU

prodia:Mladá paní se chlubila, že na Malvazinky za ním jezdila denně a někdy i 2x za den...a to si nevšimla, že je v tak zuboženém stavu??? To jako nakoukla do dveří, aby paparazzi viděli a zase šla? Je to její věc, ale jako VIP manželka se koupe v ostudě! Titul zlatokopky jí nikdy neodpáře a i ti chlapi pak stejně využijí zase ji samotnou až z ní bude slavná vdova..a myslím, že to nebude dlouho trvat! Menzel byl taky arogantní pán a machroval jak je na tom fyzicky a sobecky ani ty děti nechtěl (holt si je pořídila jinde) a on je ani neuvidí vyrůstat...

(12. 06. 2018 20:30)

TONNY444444:Teď je přesně ten okamžik, kdy se projeví láska partnerky...A neuvažuji konkrétně. Takových případů je mnoho...

(12. 06. 2018 19:36)

Voda: Jaké naše holky? Od dědečka Menzela nejsou

(12. 06. 2018 19:10)

Pokr: V.I.P č.uraka ukazujete a co obyčejní lidé ty snad nemocný nejsou č.uraci z blesku

(12. 06. 2018 19:08)

tulip:Je to neštěstí.Relativně mladá žena,se provdá za stařečka,děti nejsou jeho.Jsme manželem spolu padesát let,vychovali jsme bohužel jen jednoho syna(holčička nám zemřela dva dny po narození).Proč nemá manžela doma,může mu zaplatit péči,o které se běžným smrtelníkům jen sní.Myslím odborný personál,veškeré možné pomůcky,cvičení atd.Byl- li pan Menzel dehydrovaný a proleželý,není to jen chyba personálu,přetíženého až k nevíře.Můj manžel takhle neskončí,pokud budu dýchat,tchyni ležáka, jsem měla doma až do její smrti.Byla zlá,i mě bila(měla Alzheimerovu chorobu),Ale vychovala nejlepšího kluka na světě(mého manžela)a byla to fantastická tchyně-maminka a úžasná babička našeho syna.A já jsem byla vděčná za to,že jsem jí to vše mohla alespoň trochu oplatit.

(12. 06. 2018 18:21)

radi:Ano, paní. Jste jedna z mala, bohuzel, kdo takto uvazuje a cinní. Osoba blizka moji rodine jezdila dennē - na kole za maminkou, ktera lezela co si pamatuji. Krome sve rodiny(manzela, dvou synu a bezdetneho stareho mladence bratra) se starala. Maminku dennē opecovávala, krmila, masirovala, aby nemela prolezeniny. Udrzovala, prala, varila na dvē dimacnosti. Diky jeji vytvalosti a lasce k mame I kdyz lezakovi, po vice jak 15 let, umrela v uctyhodnem veku a doma, bez nemocnic a bez prolezenin a bez dehydrace, bez specialnich posteli. Fandím vám!!!

(12. 06. 2018 20:19)

fujtajxl:Neverim tehle zlatokopce ani slovo. Jeho zubozeny stav se zmenil najednou...,co ty prolezeniny? Hlavne, ze mu posilaji logopedku, aby se naucil mluvit. No ale na druhou stranu si bude moci zakricet - pomoooooc! Chudak, ten o sobe urcite nevi, smrdet musi, hnit zespoda, nikdo ho neotaci, nikdo ho nemasiruje, hlavne, ze za nim chodi logopedka. Ten to vyhral.

(12. 06. 2018 17:45)

y1xcvbnm:toho paní Olga moc nesledovala když byla za ním každý a nevšimla si proleženin??? Berounje dobrý ale tak trochu drahý ale on si to může dovolit .

(12. 06. 2018 17:33)

tases:Je i na pojišťovny, je to skvělé cetrum. Paní Hegerové taky pomohli, pobývá tam jako v lázních.

(12. 06. 2018 17:39)

voght:Tady někdo kecá. V neděli jsem šel na hřbitově kolem jeho hrobu

(12. 06. 2018 17:21)

zdenekksevratil:Že to dědek raději nezabalil, akorát se bude muset dívat , jak se mu ta jeho cou.ra kur.ví.

(12. 06. 2018 17:20)

Hela1:Nevím, mně se jeho filmy moc nelíbí. Na uzdravení to chce čas.

(12. 06. 2018 15:41)

OkoloHradce:Ale joooo, některý jsou dobrý: Na samotě u lesa, Vesnička má středisková, Postřižiny...

(12. 06. 2018 16:09)

raspina: Pane režisére, to dáte. Já a se mnou spousta lidí, co vás milují vám drží palce!!!! Bez vašich filmů si neumím představit život.

(12. 06. 2018 15:10)

OkoloHradce:Tak uzdravení mu přeju taky, ale že bych si neuměla svůj život bez jeho filmů představit. Tý jooo, to jsi na tom tak mizerně, závislačka? Já bych si uměla život představit bez jediného filmu. O tom život není. Život je něco jinýho, ho začni vychutnávat a žít a nečum furt na připrclý filmy.

(12. 06. 2018 15:35)

raspina:Já si bez filmů, divadla, knížek, muziky a kultury obecně svůj život opravdu neumím představit. Bude to tím, že nemyslím jen na žrádlo a nákupy v Lídlu.

(13. 06. 2018 10:02)

KontraZeman:Tak to jsi vystihla Filmy dobré, ale ne nutné k životu.

(12. 06. 2018 16:38)

denia:a já myslela, že už je po smrti, takže ležák

(12. 06. 2018 14:51)

krista2018:Olga mlží, ale má na to právo

(12. 06. 2018 14:42)

vilda696:Každou chvíli žvaníte něco jiného

(12. 06. 2018 14:24)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy