21. květen 2018
Svátek slaví Monika, zítra Emil
DISKUSE K ČLÁNKU

blabolimtakytak: Stanley 1000: Můj úplně poslední nick patří Vám. Je vidět, že i když pracujete ve fabrice jste vzdělaný, spravedlivý, slušný člověk. Vaše příspěvky mají hlavu a patu, píšete s rozmyslem a uvazujete logicky. Já opravdu nejsem žádná sexuální pracovnice ani jiný prizivnik a když jsem se nekdy v lednu poprvé na tuto diskuzi podívala byla jsem otresena kolik zloby, nenavisti, špíny i úchylek včetně tech sexuálních je v širokých masach (některých). Za nic z toho co jsem opravdu napsala se nestydim, naopak bych vše zopakovala znovu.
Tereze drzim palce, protože nevidím důvod proc by mela mladá holka mit zkažený zivot.
Co se týká případné prostituce, jestli je vubec pravda, tak je to pouze jeji volba. A neni důvod se stydět.
Když ctu další nenavistne clanky treba o princi Harrym a Megan, o jejim puvidu a ošklivosti, rasistické urazky atd. chce se mi zvracet. Raději bych podala stokrát ruku Tereze, Megan, pani Gregorove než zdejším špínam jako je ganzanie, tomik007, horalysa a plno dalším. To je opravdu IV. cenová z nejhorší putiky.
Tak timto se s Vami opravdu definitivně loučím.

(19. 05. 2018 12:48)

ProtiZeman:Tak už jen nevyhrožuj a jdi i se svou tupostí vstříc světlým zítřkům Je léto a čekají další kunčafti!

(19. 05. 2018 17:32)

blabolimtakytak: Muj nick využívá jiná isoba, která se cca pred tydnem začala prezentovat pod mým jménem. Já uz zdědí ničeho nepřispívám. Nebavi mne to. Začíná leto a ja mám jiné priority. Nepohrdam ani dělníky, ani jinymi národy.
Situaci s nabouranim do nucku řeším.

(19. 05. 2018 12:21)

ProtiZeman:Mimochodem, to, jak nepohrdáš lidmi “od pásu” a tvůj bohatý slovník plný vulgarismů jsme si přečetli už tolikrát, že těmto blábolům už nikdo nevěří - snad kromě naivního Stanleyho.nehraj teď divadlo, ztrapňuješ se ještě víc. Chtěl bych vidět, jak se Bleskáči dnem a nocí pídí po odcizeném nicku Rve jim to žíly stejně, jako všem diskutujícím tady

(19. 05. 2018 17:39)

tomik007:Kdyby v provincii Panžáb rozdali tech 9 kilo heroinu, tak tam ani zadnou elektrinu nebudou porzebovat

(16. 05. 2018 19:09)

11karel11:Co jeto za vězení, že ta kureva se tam může lakovat nechty a malovat, Kdo jí to kupuje. Že by za matraci?

(16. 05. 2018 18:29)

Stanley1000:Je ve vazbě. I u nás se mohou ženy malovat a lakovat si nehty, pokud chtějí, tak i sexy oblékat, jdou - li před soudní tribunál. Pokud jde o to, kdo jí to kupuje, proč by měl? Když ji zatkli, měla u sebe jistě spoustu šminek a podobných serepetiček. Zatím není odsouzená, nejsou dle všeho připomínky k jejímu chování, takže je může používat dle libosti, když jde k soudu. Já vím, vy byste ji viděli nejraději zbídačenou, v slzách a aby ji museli podpírat, ale ona vám tu radost neudělá. A počítám, že i když ji odsoudí , tak vydrží, už kvůli tomu, aby všem nepřejícím neudělala tu radost a zhroucení si nechá až do cely.

(17. 05. 2018 06:54)

dutchschulz:ad Stanley: "A počítám, že i když ji odsoudí, tak vydrží" Máte recht, Terka vydrží tak, jako "vydržela" na střední škole, kterou při dnešních nárocích vystuduje i retard. A vydrží, jako "vydržela" tahat ve fabrice. Prostě Terka je držák a jen zlí lidé to nevidí. No, spíš bývala podržák...

(17. 05. 2018 07:49)

Stanley1000:Teď nevím, jestli jste tak hloupý, anebo se jenom děláte. Ve škole nevydržela jenom proto, že ji to nebavilo. Pokud jde o fabriku, tak jste ji asi viděl jenom z rychlíku. Makám u mašiny také a vím, že většinou mladí dlouho nevydrží, zvláště při "úžasných" platových podmínkách, nota bene tady na Moravě. Těch co vydrží přes půl roku je hrstka, většinou to vzdají po první výplatě. Tereza pracovala poctivě půl roku, bez absencí a měla i nějaké přesčasy, pak poměr řádně ukončila a šla poznávat svět. (Jak to dopadlo, je jiná kapitola). A nevím, kde jste vzal nízké nároky na gymnasiích. Díval jsem se na přijíačky z matiky a mohu říci, že, zatímco nemám problém s dcerou počítat její vysokoškolskou matiku (i dělník u mašiny si ještě z mládí může něco pamatovat), tady jsem se kolikrát pěkně zapotil. A mimochodem, vytrhujete z kontextu. Já tvrdil, že vydrží udržet kamennou tvář po rozsudku, než ji odvedou. Pak se zhroutí, ale jak ji známe, ne nadlouho. A ta Vaše poslední věta je vskutku "velice inteligentní".

(17. 05. 2018 09:31)

dutchschulz:ad Stanley: 1. "Ve škole nevydržela jenom proto, že ji to nebavilo." To bohužel vyjadřuje postoje dnešní vypatlané generace: škola mne nebaví, tak s ní seknu - manželství mne nebaví, tak se rozvedu, ať si haranti užijí střídavku - práce mne nebaví, tak jdu na pracák a makám na černo.
2. Ve fabrice jsem dělal 10 let a ve strojírenství se pohybuji dodnes, tak vidím, že hlavně v zahraničních fabrikách mají mladí lidé možnost postupu, o jakém se dříve nikomu nesnilo. Kdyby Terka vydržela normálně pracovat, mohla dnes být team leader nebo supervisor s nadstandardním platem a 15 benefity. Kdo to má v soukromé sféře? A stačilo zvládnout pár pracovních úkonů v montovně a srovnat do latě pár déček, kterým by velela.
3. Píšete, že makáte u mašiny. Ale Vaše 100% čeština tomu neodpovídá - tak jako naopak neodpovídá tklivý dopis Terezy jejímu vzdělání a IQ. Vsadím se, že text sestavila nějaká slečna doktorka z nevládky nebo neziskovky. Anebo možná Vy...

(17. 05. 2018 10:17)

fujtajxl:Vy jste se ve zvlastni skole neucili cesky jazyk?

(16. 05. 2018 20:07)

Dnešní horoskopy