Těhotná Sklenaříková pofňukáváním v televizi vytočila Slováky! Udělala z nich neandrtálce | Blesk.cz
21. srpen 2018
Svátek slaví Johana, zítra Bohuslav
DISKUSE K ČLÁNKU

krist.ina:Tupá a šeredná, umí se aspoň ohánět v domácnosti nebo je úplně zbytečná?

(10. 05. 2018 14:19)

pinkfloyd23455:at mě cela sklenařikova vyliže prd..l aji s tim negrem ja přemyšlim kde je levnej buček kdy ogrilovat koleno a ne nějaka krava!!

(08. 05. 2018 23:10)

janka69: jej slová len potvrdzujú aká je hlúpa a myslí si , že je z nej už franzúzska - nikdy nebude , má byť hrdá na to, odkiaľ pochádza a vždy prezentovať slovensko v dobrom.... každý na slovensku povie , že dobre už bolo...a je to svätá pravda , teraz je čas pre samých podvodníkov , zlodejov .... Adrianu by mali poslať naspäť odkiaľ prišla

(08. 05. 2018 20:47)

blabolimtakytak: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(08. 05. 2018 16:18)

balika:Víš proč nechtěla Aniston nikdy děti? protože se bála, že budou mít nos po ní./tedy před operací/. Sklínka bude mít černého nosála.

(08. 05. 2018 19:15)

nbcz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(08. 05. 2018 16:13)

(08. 05. 2018 21:23)

mandat:Sklenarikova diky operaci nosu, prsou, odbarvenymi vlasy a napichanymi rty si udelala karieru, tahala se s ruznymi celebritami a ted si bude hrat na chudinku. Nemcova take v USA vykladala,jak byla chuda, ze ji rodice ani nemohli koupit lizatko.

(08. 05. 2018 15:33)

bobou:Tady máte jasný příklad, jak se dělá lživá propaganda, pí. Sklenaříková nakuká novinářům jednu větší blbost za druhou, no a oni si to ještě přikrášlí podle sebe. V novinách pak vytisknou nemožný paskvil a bohužel se najde spousta lidí, kteří tomu uvěří, no a fáma je na světě.
V té době kdy ona žila na Slovensku již byl proud zaveden asi všude, televizi měla většina rodin a ta jejich teprve. Měla by si vážit toho, že mohla vyrůstat v době, kdy ještě nebylo téměř vše vyhnáno chemií, uměle, trháno nezralé, aby se cestou přes celou zeměkouli nezkazilo, mohla dýchat zdravý vzduch, opalovat se, koupat v řekách a rybnících bez sinic a splašků... Jít se večer projít parkem bez toho, aby na ni z poza téměř každého stromu, keře nevylezl buď feťák, nebo ožralý bezdomovec, který má v ruce nůž a chce peníze na chlast, nebo další dávku...
Dnes jsou mladí naučeni říkat stále dokola jednu větu, že za komunistů lidé stáli frontu na banány. Ano to je pravda, ale na druhou stranu to ani tak moc nikomu nevadilo, lidé si ve frontě poplkali a ne dnes kdy jsou nervní, stále někam pospíchají a ještě se při tom čekání i kolikrát poperou. Protože polovina z nich je zralá tak akorát jít si lehnout do blázince.

(08. 05. 2018 15:24)

annie3:Sklenaříková... niečo z jej vyjadrenia je pravda, niečo nie. Je pravdou že za komančov nebolo toľko tovaru, obchodov a možností ako je dnes, ale nebol ani taký markantný rozdiel medzi tými, ktorí sa majú dobre a tými, ktorí žijú v chudobe, ako to môžeme registrovať na každom kroku teraz.

Tiež som sa narodila v Československu a som o generáciu staršia ako táto modelka. Aj keď som mala rodičov "len" z kategórie "robotnícka trieda", nikdy mi nič ako dieťaťu nechýbalo. Moji rodičia sa zbytočne nezadlžovali a nikdy nečerpali žiadne pôžičky. Na všetko si zarobili a našetrili. Trvalo to síce trochu dlhšie, ale postupne sme si mohli dovoliť všetko, čo mali aj iní... Ani my sme nemali doma televízor od môjho narodenia, najprv sme mali len rádio s gramofónom. No nie preto, že sme si to nemohli dovoliť, ale preto, že rodičia mali iné priority, ako vysedávať pred televízorom.

A vôbec to nepociťujem ako ujmu. Rodičia svojpomocne (bez pôžičiek) postavili náš dom. Mala som tiež ako prvá v dedine vlastnú detskú izbu a mali sme ako prvá rodina v dedine aj kúpelňu a splachovacie wc a to už v 60tych rokoch. Ten čo pracoval, mal aj vtedy. Ten čo vylihoval pred televízorom, samozrejme mimo televízoru nemal nič iné.

Tak je tomu aj dnes, len dnes je doba oveľa ťažšia, než bývala za komančov... Dnes je okolo samá korupcia, podvody, ale aj oveľa viac stresu, než bolo za komančov... ale nepíšem to preto, žeby mi minulosť chýbala. Len konštatujem

(08. 05. 2018 13:38)

eblanche:co to mele za lži. My jsme byli obyčejná rodina, rodiče dělníci, 3 děti. Rozhodně jsme plavky i jídlo měli, a dobré kvality. Stále vzpomínám, máslo, mléko - do 3 dnů zkyslo=bylo to čerstlé MLÉKO, ne náhražka. Jak to, že mi dnes vydrží 14 dní v lednici a nezkysne. Může mi to někdo vysvětlit? To je chemický produkt?.....dál nemá cenu se rozepisovat, neskutečná lhářka

(08. 05. 2018 12:53)

(08. 05. 2018 12:50)

105105: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(08. 05. 2018 13:39)

105105: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(08. 05. 2018 12:28)

sassanka5522:Adrianka bola vždy sprostá ,je a aj bude...smola...môže byť neviem,ko krásna...

(08. 05. 2018 12:19)

santikxauz:Hlavně,aby její fakan nebyl tak hloupý jako ona.

(08. 05. 2018 11:56)

sekebo:Připomíná mi Janžurovou, jak se strojila ve filmu před tetičkou z Ameriky, aby se nad ní slitovala a přihrála nějaké doláče. Doufám, že tahle mentální chuděrka dopadne stejně.

(08. 05. 2018 11:55)

hanka666: Sklenaříková, ty máš asi Alzheimra, já za komunistů vyrůstala. Co to meleš za krávoviny. Mě bylo 24 let, měli jsme s manželem postavený barák, parcela nás stála pár korun. Dostali jsme 74. tisíc nenávratné půjčky, 100 tisíc na jedno procento. O tom se může dnešním mladým jenom zdát. Elektrika, plyn, voda - za pár kaček.No bože, nebyly banány. Dnes tam ty zelené, nejedlé lemry leží ladem, protože si je spousta lidí nemůže dovolit. Prý neměla na plavky ani televizi. Tak my to vše měli, a to jsem otce neměla inženýra a matku doktorku.

(08. 05. 2018 11:49)

tenco:Sklenaříková je ročník 1972 cca do 80 roku nebyla schopná posoudit co je bohatství nebo chudoba a protože jsem poněkud starší ročník a v 72 jsem už byl na vojně, tak mohu posoudit, že po roce 1975 jsme se už měli jak prasata v žitě.Ano nebylo tolik druhů zboží tak jako je dnes, ale co se týče kvality, tak dnes je to vše umělohmotný odpad a o dnešní stravě si může udělat obrázek sám. Dříve na vesnici lidi chovali prasata a masa měli více jak dnes. Tak asi tak paní Sklenaříková.

(08. 05. 2018 11:11)

Taktedyjo: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(08. 05. 2018 10:48)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy