26. září 2018
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
DISKUSE K ČLÁNKU

sheila16:Nechci se zastávat Lidlu, ale kvalita potravin je tu různorodá stejně jako v Albertu a v jiných dalších řetězcích. Úplně stejné sračky nabízí v konzervách i čeští výrobci, např. od Hamé ! Viz. třeba ty jejich párky v plechovce, kde maso je max. z nějakého odpadu, kůžecího separátu promícháné s nějakými nahrážkami, prostě párky na poblití. Zatímco jednou se mi podařilo koupit párky z Německa, které opravdu výjimečně chutnaly jako párky. Je vidět, že pro německý trh jsou vždy lepší potraviny než pro nás a východní státy. Mají nás za prasata, kterým stačí druhořadá kvalita ? Já myslím, že velký podíl na tom mají čeští manažeři, kteří tento blivajz přímo objednávají, aby maximalizovali svoje zisky.

(28. 04. 2018 10:39)

anna1234:.. ani Hamé už není česká firma, ale je součástí norské společnosti.

(28. 04. 2018 11:20)

jardavozembouch: Pane zelenyropaku, mate naprostoubpravdu. Vepro ve vlastni stave jsme kupovali za konaru. Maso vcelku, sadlo a ten sulc... Ukusili jsme totez koupit po struhadlovce a byl tam jen lansmit nejhorsiho razeni. Pes s nami tri dny nemluvil.

(28. 04. 2018 06:11)

jardavozembouch: A v tech ceskych maso je? Mivali jsme radi leco s moravskou klobasou a vejci. Na chatu jako rychlovka dobre. Bakonske kotlety by byly lepsi, ale nejspis dosly bakone. Po letech jsme leco s moravskou klobasou a vejci koupili od stejneho vyrobce... Obsah byla voda neurciteho puvodu, trocha zeli s cibuli a dve podivne veci burtoveho vzhledu, nad kterymi ohrnul pysk i souseduv pes vsezravec. Ptam se...kde je stavovska cest? Jiste, vyrobci se prizpusobuji zakaznikum, kteri kupuji podle tech velkych ceduli "AKCE", " Super cena". Chapu, ze penez neni vzdy dost, ale pritom titiz maji ve voziku veci, ktere zase tak dulezite nejsou a u kasy priberou karton cigaret...

(28. 04. 2018 06:08)

zeleny.ropak:V této souvislosti nezbývá, než si nostalgicky zavzpomínat na Čínské masové konzervy, které se prodávaly za socializmu za deset korun Československých.To byla lahůdka, kterou stačilo na pánvi ohřát a s Novými brambory to bylo extra chutné jídlo. Jen jednou jsem koupil ze zvědavosti výrobek s podobným názvem a nebyl to produkt z Polska, ale od nějaké Jihočeské firmy a výsledkem bylo, že to nežral ani náš pes a konzerva skončila v popelnici. Od té doby se takovým výrobkům vyhýbám, ať je vyrábí kdokoliv. Pokud je na jakémkoliv masném výrobku uvedeno, že obsahuje méně , než 90% masa, tak kolem jen projdu. To si může sež rat jen paní Jourová.

(28. 04. 2018 05:30)

europa:Jj, čínské vepřové bylo báječné. Jedl jsem ho na chlebu, mňamka. To maso bylo úplně jiné, takové delikátní. Zřejmě jiná prasátka, než se chovají u nás. Zajímalo by mě, proč už se k nám nedováží. Dneska si koupit vepřovou konzervu nemá smysl, jak pravil Boleček "nedá sa to žrat"

(28. 04. 2018 06:14)

y1xcvbnm:myslím že to není jen o obsahu masa v tétto konzervě, nápis a realita u výrobků je k diskusi

(28. 04. 2018 04:44)

djaba:Ale to maso je MASO a ne slepičí kůže a rozemleté kosti a jiný humus .

(27. 04. 2018 21:22)

agfor:Málem jsem taky naletěl, ale někde byko napsáno, že to je z Polska a já sajrajt z Polska zásadně nekupuji.

(27. 04. 2018 21:15)

tomik007:VRAJ VSECI KRADU - preco by LIDEL nemohol ???

(27. 04. 2018 20:46)

fionora:Konzervy ani omylem. Nechápu, že to vůbec někdo kupuje.

(27. 04. 2018 17:42)

Jaroslav Drinovsky:Proč?

(28. 04. 2018 01:56)

mckenzie:tohle bych nedal žrát ani psovi do píči

(27. 04. 2018 16:39)

jyrka.paroublbek:Titulek clanku psal deb*il.

Ano, prodavali konzervy s nizsim obsahem masa, nez bylo uvedeno a za to budou potrestani. 67 procent masa je vsak porad nasobne vic nez v tech sra*ckach od Hame, ktere lidi kupuji.

(27. 04. 2018 16:24)

zlymikes:co člověk může chtít firmy Lidl, Němec zůstane Němcem i 3 metry pod zemí

(27. 04. 2018 15:43)

binddy:Normál do Lídlu nechodím, protože v místě bydliště máme jiný řetězec, ale tam kde máme chatu, je právě Lidl,takže tam chodím někdy také. Jelikož v médiích čtu, že polské zboží bývá i nekvalitní, tak ho prostě raději nekupuju, i když nevím, jak to vlastně je. Vy zmiňujete Německo, které má přísnější parametry a jeho zboží je kvalitní, to je , ale to neznamená, že ta kvalita se prodává i u nás. Vždyť se kolik let mluví o tom, že stejný výrobek vyrobený pro Němce a ten který expedují k nám, má rozdílnou kvalitu, k nám posílají horší složení potravin. Až nyní se to aktálně řeší, že už si to nenecháme líbit a budou nám muset posílat stejnou kvalitu výrobku, jakou mají Němci pro sebe. Je ale fakt, že Němci by do výrobku nepřimíchali nějakou nepřípustnou jeduvku, což se u Poláků stát může.

(28. 04. 2018 05:11)

Dnešní horoskopy