Aerolinky se předhánějí: Která z nich má nejvíc sexy letušky? | Blesk.cz
19. srpen 2018
Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard
DISKUSE K ČLÁNKU


krist.ina:Tak rozhodně nejsou nejkrásnější ty šikmooké. Na bílé chlapy, kteří chodí se šikmookými, se dívám jako na chlapy, kteří nemají na to chodit s pořádnou ženskou, ať již černou, bílou, Latinoameričankou atd., protože to jsou pořádné ženské, ne ta šikmooká prkna s krátkými nohami a miskovitými obličeji s vypouklými víčky, ty se mohou líbit buď šikmookým chlapů nebo latentním homosexuálům.

(03. 05. 2018 14:52)

vihor:Ty aerolinky jsou už asi úplně mimo. Mnohem důležitější pro zákazníky je přece cena, času odletu/příletu, doba letu, možnost zvolit si místo, prostor na sedadle, atd. A pokud se týká servisu, tak je celkem jedno, kdo vám to jídlo donese a odnese, mnohem důležitější přece je jak chutná, jakou máte možnost volby, atd. Vybírat si letadlo podle letušek, to je asi jak vybírat si restauraci né podle jídla, ale podle obsluhujícího personálu.

(29. 04. 2018 21:36)

VinzenzoMakaluzo: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 04. 2018 11:11)

odetka:Me jako zenske jsou ukradene sexy letusky. Jde mi o to, aby byly mile, obcas obesly letadlo, jestli nekdo neco nepotrebuje a hlavne o to, aby lety nemely nekolikahodinove zpozdeni. Myslim, ze kdyby lety spis slevnovaly, tak by natahly vic zakazniku

(29. 04. 2018 07:42)

Dnešní horoskopy