20. duben 2018
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
DISKUSE K ČLÁNKU

6010:A to má být nějaký trest za zabití? 300 hodin prospěšných prací!To je ale opravdu k smíchu.Doufám, že toho hajzla jednou vyhodí z okna někdo jiný.Již aby to bylo.

(17. 04. 2018 18:27)

cenek:A je to tu, nemaj soudci nějaká školení na tohle? Sviním všechno promineme ne? Vždyť jde jen o zvíře. Mají dobré spaní? Opravdu i jim přeju jen to nejhorší. Ať se objeví Viktor čistič, protože tady už není nikdo kdo by s tím mohl něco dělat. Naházet je všechny do jámy, polít benzínem a zapálit.

(17. 04. 2018 15:25)

hnusnejsvet33:Bylo by třeba sehnat na likvidaci těchto zrůd nějakého "Viktora čističe", když je vidět podpora těchto zrůdností samými soudci. Soudci předvádí každým dnem , co pro ně zvíře znamená, soudcům přeju to nejhorší - smrt, znásilnění dítěte apod. hrůzy. Když nesoucítí s nebohou němou tváří, nelze než jim přát to nejhořší....

(17. 04. 2018 14:43)

sores:A proč ne také ho shodit z 9 patra?????? Vždyť to neudělal člověk ale zlá zrůda.

(17. 04. 2018 13:22)

BETYNA169:Stydím se za to, že jsem kdy v takové instituci pracovala, nikdy nikoho pořádně nepotrestají, fakt se stydím za to, že jsem člověk, snad to tady jednou pořádně bouchne a přežijí zvířata a my pro ně budeme jen loutky na hraní, který nemají žádný práva a právo na spravedlnost, i když pro mě není spravedlnost, aby si to odseděl, pro mě je spravedlnost, když tohle provede někdo tomu zmetkovi, množí se mezi sebou kdejaká verbeš a pak to takhle vypadá, být jeho rodič, zřeknu se ho a nechci ho nikdy vidět a slyšet o něm a přála bych mu jen to nejhorší. Moje děti jsou zlatý, milují zvířata, protože jsou moje, já mám úctu k životu. Fakt smutný a pro soudy dost trapný.

(17. 04. 2018 11:23)

jajas:To jako vážně? Co to tam sedí za soudce? Jsou to lidi nebo stejné zrůdy, jako ti, co to udělali? Takže smrt zvířete není důvod k odsouzení natvrdo? A co teda potom je? Proč se každý soudce hned "p.o.s.e.r.e." než aby začal jednat tak jak by skutečně měl! Doba je čím dál horší, násilí bují....ale na zvířatech to nevadí? Za co berou soudci takové prachy? To mi hlava neber....

(17. 04. 2018 11:21)

hahapch:Tááák a je to tady soud v Brně se opět ukázal jak spravedlivě soudí je to ne k smíchu ale k pláči za smrt živého nebohého pejska který nikomu neublížil a byl miloučký rozhodl ani ne podmínku ale !!!JEN !!! prospěšné práce kterou můžou dělat bezdomovci aby se uživili tyranovi který ze vzteku s majitelem vyhodil pejska z bytu z takové výšky, proč se pomstil nebohému zvířeti? raději se měl pomlátit s hádajícím a trestně by to vyšlo za jedno, pejsek by žil!!! takové soudy rovnou zavřete jen berou nehorázné peníze a jejich práce nestojí za nic, lidé si budou soudit sami!

(17. 04. 2018 10:57)

tobinek:Odpracovat si trest mé, když udělá škodu městu a ne za vraždu nevinného pejska. ty naše soudy jsou k pláči.

(17. 04. 2018 10:26)

listure:Odpracuje, no to je vtip. Příště vyhodí někoho jiného. Měl dostat minimálně 10 let...***.

(17. 04. 2018 10:13)

listure:Tak ještě jednou ...s.v.i.n.ě.

(17. 04. 2018 10:16)

podebrady105: MALO MNĚ LI HO HODIT TAKY Z OKNA Č.RÁK ZASRATŸ

(17. 04. 2018 10:08)

Hela1: pejsek už nežije :/
Trest je hodně směšný...

(17. 04. 2018 10:03)

Dnešní horoskopy