18. září 2018
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
DISKUSE K ČLÁNKU

marais:Z Dumy teroristi ostřelovali Damašek. Byli vyzváni, aby se vzdali a odešli. Takže tohle válčení v Sýrii je zbytečné, nechť si vzbouřence proti Asádovi odebere západ na své území.

(18. 04. 2018 08:49)

satanas:TUn znam! Je to Aranka Kanciova z Noveho sedla! Fotka je stara 8 let, zuby uz ma!Zato venecek uz nema!!!!

(17. 04. 2018 18:17)

listure: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(17. 04. 2018 14:20)

satanas:LIbilae mi hlasatelka CT ve zpravach kdyz ukazala na 7letou holku jak dava panenku do krabickye se slovy:: Tady budes mit klid, tady nebudes muset dychat plyn...Uz dlouho sem se tak nezasmal..

(17. 04. 2018 11:34)

homolka08: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 04. 2018 20:17)

pentax: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 04. 2018 21:24)

satanas:Blbecku z Pentaxgonu,,hnUSAci nez zacli bombardovat meli casu dost !Proc to neudelali?

(17. 04. 2018 11:30)

tenco:Kam se na vás s e r e se svými bajkami Ezop. Vy nejste redaktoři, ale makakové vy d e bi lo vé z Blesku

(16. 04. 2018 20:03)

alex0800:To je stejné jako projekt Skripal, který "byl otráven" Novičokem (látka A234) a ve skutečnosti ho Britové léčili na otravu plynem BZ, který používají USA, Británie a NATO ;-)
Tahle holčička bude držena teroristy z bílých přileb, kteří byly pomocníky nepravidelné armády USA Islámského Státu.. Ani bych se nedivil, že stojí v pozadí za holčičkou a ona vypráví "svůj příběh", jak ji naučili a to pod hrozbou smrti.. Stačí se podívat na rozhovory s lidma z Důmá, s lidmy, kteří zažili na vlastní kůži "pomoc" bílých přileb..

Je to hra a USa jen ukázali světu, že jejich moderní a chytré rachejtle sundavají syřané za pomoci PVO ze Sajuzu ze 70. let ;-)
Je vidět, že proti moderním zbraní RF by USA neměli sebemenší šanci a velmi dobře to vědí..
USA jako hegemon skončili a Britové a Frantíci se svezou zřejmě s nimi a zřejmě taky další kolonie, jejichž loutkové vlády nepochopili možnost NÁVRATU K SUVERÉNNÍM NÁRODNÍM STÁTŮM SPOLUPRACUJÍCÍM V MÍRU.. Americký tzv DeepState vedený McCainem bude bez válek v koncích, neboť zbrojní průmysl a smrt milionů civilistů ve světě jim dělal většinu HDP ;-) To nyní končí.. Kdo by kupoval překonanou techniku??

(16. 04. 2018 19:56)

11karel11:Takové malé děti jen papouškují to, co se jim nacpe do hlavy. Opět to byla jen záminka agresorů.,inspektoři nenašli místa, kde údajně BYLY POUŽITY CHEMICKÉ zbraně.

(16. 04. 2018 19:13)

gladio:je to špatné, až USA ,NATO ,Izrael zahájí další války další arabská jara alkajdy,už bohužel s jistotou vím, že čr je na straně zla

(16. 04. 2018 19:09)

gladio:tak tohle je dokonalý článek k výuce toho jak funguje hitlerovská propaganda CIA , USA EU na systému manipulace a lží pomocí dětí ......bohužel USA a NATO je osa zla

rusko varovalo opakovaně před každým chemickým útokem v sýrii ,že ho chystají USA a NATO .........

možná proto byli vyhozeni všichni diplomati z británie a usa pod falešnou záminkou se zázračným uzdravením skripala po zásahu BZ ,
aby nemohli jako pokaždé předem ohlásit fingovaný ,chemický útok provedený USA a NATO ?

usa a nato bombardovalo území aby zahladili stopy, odmítli mezinárodní .kontroly

bílé přilby, hollywood na cestách s armádou usa sehráli divadýlko s omýváním vodou sami byli bez rukavic

rusko nafilmovalo svědky ,lékaře kteří byli u filmování údajného chemického zásahu
RUSKO MÁ „NEZVRATNÉ DŮKAZY i svědky “, ŽE CHEMICKÝ ÚTOK V SÝRII ZINSCENOVALA BRITÁNIE
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12696-rusko-dukazy-chemicky-utok-britanie

DŮKAZ, ŽE BYL CHEMICKÝ ÚTOK FALEŠNÁ VLAJKA? NÁČELNÍK RUSKÉHO GENERÁLNÍHO ŠTÁBU DEN PŘEDEM VAROVAL SVĚT 12. 4. 2018
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12670-dukaz-inscenace-chemicky-utok

asi nejpodstatnější informace je ta ,že Rusko varovalo svět ,před fingovaným chemickým útokem

macron přiznal že důkazy žádné nemá ,jen video alkajdy, bilých přileb CIA ,
usa mají důkazy ale žádné neukáží jako vždy,protože jsou tajné ,takže nemají nic a jen lžou

opět došlo k válečnému zločinu spáchanému usa a eu ,beztrestně a zrůdičky z usa a eu se tváří ,že je vše ok

(16. 04. 2018 19:06)

carda63:Strašně jsem se divil a odsuzoval jsem ty, kteří říkali, že největší zlo je USA. Dnes se jim v duchu omlouvám. Je mi líto těch, kteří se z nich nepos..li a odnesli to životem. Dnes si vážím Kadáfího, Hasajna a jim podobných.

(16. 04. 2018 19:00)

almr:https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/469359-nenasli-jsme-zadne-dukazy-o-chemick em-utoku-rekly-desitky-lekaru-syrske-statni-televizi.html

(16. 04. 2018 18:19)

1049an:Ano, jistě. Na novičok stačí britská mlha, na Assadovy "chemické zbraně" bude stačit kapesník přes nos a kýbl vody na hlavu. Já se už opravdu stydím, do jakého tábora jsem nucen patřit. Jestli to tu čte nějaký Rus nebo Assadův voják, omlouvám se jim hluboce za politickou reprezentaci tzv. západního světa i za to, že jsme - jako ČR - v EU a v NATO. Já tuhle svoloč nevolil. marně přemýšlím, co to bylo za látky, co nám ukazovali za minulého režimu v důstojnické škole, kdy jedna kapka na hrotu jehly během setiny se*** u psa způsobila křeče a smrt během několika minut. Tady je přímý zásah a holčičce stačilo vědro dešťovky.... To jsem z toho blázen... Nebo že by nám NATO a EU lhali?

(16. 04. 2018 16:52)

satanas:Jase divim ze predevsim ti redakturci co tyhle nesmysli siri v mediich a ctou zdejsi reakce vubec nereaguji..Bud jsou fakt tak blbi nebo tak dobre placeni? VUbec se nedivim ze i 30 let po puci valci s Bolseviky a STBaky cpou i do Vecernicku..

(16. 04. 2018 18:21)

1049an:Já jen doufám, že až se to tu otočí, někteří z nich nestihnou utéci. Bude na ně fronta. Hodně lidí si s nimi bude chtít popovídat, komu sloužili a proč kolaborovali proti vlastnímu národu.

(16. 04. 2018 19:00)

Antonin Blaha: To bude podobna sikula😂 co si dopisovala s pulkou sveta,prosila o pomoc a pak se prislo na to ze v tom miste ani nefunguje zakladni spojeni natoz internet?

(16. 04. 2018 16:49)

satanas:Hezky to teroristi zinscenovali,,a stejne jim jeto prd platny,,Donald Duck trva natom stazeni US zoldaku ze Syrie..Jsem zvedav, jestli to zinscenuji jeste jednou,,mezitim bysi koalice !Mirotvorcu" mohla zabombardovat treba u Saudu,,snad vidi ty umirajici, trpici "SMal Babys" v Jemenu,,..

(16. 04. 2018 16:25)

Dnešní horoskopy