21. červen 2018
Svátek slaví Alois, zítra Pavla
DISKUSE K ČLÁNKU

Diggy: A hlavne,ze si pry klidne vcera v klidku sla delat autoskolu,povidali lidi co ji znaji.

(15. 03. 2018 02:53)

koccc34:Je to tragédie a nechtěl bych být v této situaci,ale co mne opravdu zaráží,jsou reakce čtenářů tohoto bulváru,jak hltají každičké slovo,co blesk vypustí a hned soudí jen na základě doměnek,je mi z vás na blití a přál bych těmto čtenářům ,aby se ocitli v obdobné situaci na které se především živí media jako je tento a pak četli reakce čtenářů.kteří vás budou soudit.

(14. 03. 2018 19:42)

jiznicechy:Sice se cítíte být lepším než zde se vyjadřující čtenáři, ale to Vám nebrání jim přát, aby se jim stalo něco podobného. Tak to by jistě většina zdejších čtenářů - mezi které se ovšem řadíte i Vy - jistě nikomu nepřála. Vy - jak je vidět - Blesk čtete také a proto to píší

(14. 03. 2018 21:35)

buban:Sice máte tak trochu pravdu, ale uznejte sám, že matka dětí žila a se v tomto případě chovala poněkud podivně. Hafo dluhů, přesto na místo neštěstí přijede s partou kámošů taxíkem...byla tam s jedním z otců dětí...

(14. 03. 2018 20:02)

sorbonka:Proč sbírku pro tu rodinu? Škodný je majitel domu což oni nejsou a pokud vyhořel jen dětský pokoj, jim osobní věci zůstaly.
Kdyby zůstaly naživu ty nebohé děti, bylo by to o něčem jiném.

(14. 03. 2018 18:31)

ki33:Nalíčená? Tak to jo.

(14. 03. 2018 17:50)

buban:No to pozor-rozmazaná.

(14. 03. 2018 20:06)

ellenic:Také je mi líto dětí , kteří přišli o život. Je zvláštní, že se matka dětí zachránila, já bych zachraňovala nejdříve děti a potom vše ostatní. Včera psali, že se tam byla u vyhořelého domu matka podívat a údajně potom odjet na oběd .

(14. 03. 2018 17:41)

flora:Když přijeli hasiči, ti tři dospělí už prý stáli venku. Nikde ale není napsáno, že matka nebyla babičkou přivolána když vyběhli ven.
Možná maminka vůbec nebyla v noci doma. Její dnešní oblečení vč. kabelky a makeupu by tomu odpovídalo.

(14. 03. 2018 17:50)

alovecats: Čeká štědrý příspěvek od Leoše Mareše?rodina ktera prisla o chlapečka dostane skoro 3 miliony ze sbírky.To by se jim líbilo postavit nový barák,sockam s exekuci a co děti taky jdou ještě pořídit.Chudačci malí tohle si nezasloužili.A ,,matka,,do basy,kdoví jak to bylo a snad policie vyšetří

(14. 03. 2018 17:37)

ellyane:Dobrý den všem,
je mi hrozně líto dětí a je to nepochopitelné, to co bylo včera psáno, tak zarazilo i hasiče a přítomné, proto mi dnešní chování matky dá-li se tak nazvat účelové.Rodině bych žádné peníze nedávala, co brání obci aby nebožátkům pohřeb zaplatila sama?Rozhodně by to bylo správné a ne dát peníze a dělat sbírku na takovou rodinu, navíc když není jasno, ale jak píší téměř všichni, je to víc než podivné.....

(14. 03. 2018 16:59)

buban:Matka dětí prý spala s dětmi v jednom pokoji.Když hořelo, v tom dětském pokoji,matka dětí s babkou a jejím přítelem a s otcem jednoho ze svých dětí stála před domem.

(14. 03. 2018 16:29)

flora:Spávat tam mohla, ale tu noc kdy jí uhořeli tři děti tam evidentně nespala. A možná nespala ani v tom domě...

(14. 03. 2018 17:57)

surfer:Teď vidím na těch fotkách, že ty okna nebyly zase tak vysoko, pokud se nedostala do pokoje, tak proč se nesnažili rozflákat ty okna z ulice a skočit pro děcka do vnitř! Spíše bych to viděl, jak se zbavit milovaných, leč nežádoucích děcek!

(14. 03. 2018 16:14)

balika:Se mi to celé nějak nezdá. Policajti by je měli při výslechu trochu skřípnout.

(14. 03. 2018 15:46)

4M4agnum:balika Ty pises skripnout..
A ja pisu vsechny ctyri dat na policii na detektor lzi i tu starsi pani na invalidnim vozicku..myslim,ze ona o teto zalezitosti hodne vi,kdyz chtela at ji tam radeji nechaji..

(14. 03. 2018 16:18)

marlen52:včera o ní psali něco jiného že by to četla a přišla to napravit.jisté je že pro ty děti moc neudělala

(14. 03. 2018 15:45)

4Magnum4:ohně svá koťata !!

... Viděla jsem napůl mrtvou ohořelou fenu ,která z ohně vynášela svá šťenata !!

A tato ,,lidska bytost'' nechala uhoret pred vlastnima ocima sve tri deti !!

(14. 03. 2018 15:36)

4M4agnum:.. Viděla jsem ohořelou kočku,které museli amputovat dvě nohy proto,že vynášela z

ohně svá koťata !!

... Viděla jsem napůl mrtvou ohořelou fenu ,která z ohně vynášela svá šťenata !!

A tato ,,lidska bytost'' nechala uhoret pred vlastnima ocima sve tri deti !!

(14. 03. 2018 15:47)

buban:Diskuze pod článkem byla zrušena.

(14. 03. 2018 15:27)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy