18. září 2018
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
DISKUSE K ČLÁNKU

lalia:Komu to vadí?Kajínek nebyl nikdy usvědčen z vraždy.Hodili to na něho,tak nepište takové lži.To,že byl nevinně odsouzen je zajímavé pro mnoho normálně myslících lidí a Alice ho pozvala,udělala dobře.

(09. 09. 2018 16:30)

Nadvi: Alice je pěkná kočička!!!

(18. 06. 2018 22:19)

Iwetta: Zas samej moralista tady,si domů může pozvat koho chce a vy se starejte o sebe...kdyby se každej staral sám o sebe tak by bylo o všechny na světě postaráno...a podle sebe soudím tebe,co ? 😂😉😂😉

(02. 06. 2018 10:10)

vilda696:Stará blbka už neví jak zaujmout..na šu.ká.ní ve filmu (což jedinné jí šlo) už je stará

(06. 03. 2018 15:05)

benst: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(06. 03. 2018 12:45)

oldedek:Jó TV Barandov má vzhledem trapným pořadům, které spolu s "vlezdootvoru" Jaromírkem Soukupem, scénaristou Mynářem a jeho starou, a hlavně vedoucím této televize Mýlou Zemanů úroveň, kde se hlavně cílí na staré lidi a ty ještě zaměřené "nalevo" ...

... tak, že Bendová celkem zapadá do této pro národ "perspektivní" party !

(06. 03. 2018 12:09)

sores:Na Bendovou je odpo.r.ný pohled jak cení ty zuby,fuj je jak zvíře.

(06. 03. 2018 10:54)

Simmie1994:Myslím, že je to čistě její věc koho si pozvala do svýho pořadu a ostatním je do toho tak akorát ho*no. Kéž by se lidi uměli starat sami o sebe.

(06. 03. 2018 01:53)

ProtiZeman:Jo, chytráčku, a pořad dělá pro sebe nebo pro diváky?

(06. 03. 2018 02:12)

cotoje:Tahle ojetá fuchtlička určitě sexbomba není, ani náhodou je vyžilá vrásčitá a ....

(05. 03. 2018 23:12)

TERMINATOR007: Chtěla si zadupčit s oplzlim vrahem hnusný paní Bendová

(05. 03. 2018 20:40)

dokola: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(05. 03. 2018 20:53)

bibi-oliver:když paní Bendovou osoba pana kajínka zajímá tak proč se s ním nesešla osobně někam popovídat proč si za to nechala zaplatit televizí B.?

(05. 03. 2018 20:23)

vigela:Dělat z J.Kajínka celebritu je, mírně řečeno, nevkusné.

(05. 03. 2018 19:18)

hurybury:Co chtěla ,oplodnit ?

(05. 03. 2018 18:17)

vosavopruz:studená sprcha přišla místo Kájínka.A mýdlo se šampónem přišli taky?

(05. 03. 2018 17:32)

mislivec:Tv Barrandov, hmm...

(05. 03. 2018 17:32)

ellenic:Rychtář možná bude následovat. Třeba už je na seznamu .

(05. 03. 2018 17:31)

haluzakfest:Je krásné sledovat to co dříve jsem nebyl schopen, asice to, že za jakékoli reakce kohokoli, velmi snadno a přesně zjistím na čem jsem, s kým jednám, o čem a kde je problém. Je mi někdy trapně za ty lidi, neboť více říkají o sobě jak okomkoli jiném, obzvlášť když kritizují Kájínka, to jde mnohdy tolik vyčíst o nich, že z toho zůstává rozum stát.. Chudáci jste, zakomplexovaní, zahořklí chudáci, zhrzení bůh ví čím, je mi Vás líto, nemůžete za to, ale pochopte že když vám někdo za vaši blbost rozbije držku můžete si za to sami, jelikož nikdo není povinen strpět něčí blbost, přes společensky únosnou mez. Tím chci říct, dělejte ze sebe voly v diskuzích, nebo i veřejně, pomlouvejte si koho chcete, ale pro vaše vlastní dobro, více nedělejte, jste totiž hlupáci a ti nikdy neudělají nic pořádně. takže tak.. a hodně štěstí přeji, Kájinkovi fandím od počátku toho co jsem dozvěděl o průběhu vyšetřování, argumentech soudce, samé povahy soudce.. povahy případu, a důsledný 23 letý efekt, z toho mě až mrazilo v zádech. Za takovýchto skandálních okolností, měl být osvobozen s omluvou a odškodněním, jelikož tohle bylo fiasko, tak špatná nejasná, a pochybná práce naprosto všech, to snad nemohli myslet vážně. Nevím jaký byl nebo co udělal jestli kradl, asi jo, bohužel naprosto chápu každého takového člověka, neboť já kradl od mala, protože je tady taková živ situace, mám slušné poctivě dřící rodiče, tudíž jsem musel krást, neboť peněz jsme měli vždy tak akorát. Hold chtěl jsem být na úrovni, musel jsem si pomoct, většinu života jsem kradl, pak jsem prodával drogy, a přes tu dobu jsem hledal sám sebe, našel, přestal prodávat drogy, i krást, a začal dělat co je správné, což je právě to co si teď čtete, kupodivu, jsem za to i placen. Kým to nevím ale vždy přesně tolik kolik potřebuji, jsem asi to boží ptactvo

(05. 03. 2018 17:26)

mord:Parádní blábol ěmudlo ale zbytečně dlouhý krást je tedy normální to by si tě měla Bendová taky pozvat domů

(05. 03. 2018 21:39)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy