Přítelkyni bodl 30krát! »Omylem jsem upadl na její záda a nůž jsem koupil na lososa,« řekl invalida u soudu | Blesk.cz
21. srpen 2018
Svátek slaví Johana, zítra Bohuslav
DISKUSE K ČLÁNKU

pajato73:..Pak jsem skočil do vany a zapnul fén. Nic se ale nestalo,“ líčil Alexandr M.... to nevedel, ze ho musi i hodit do ty vody???

(14. 02. 2018 11:14)

alex0800:Podle všeho jde o recidivistu, který je nebezpečný.. Jen je fascinující, že už si toho nevšiml nějaký lékař při předchozím pokusu na exmanželce..
Takováto individua nepatří do běžného života, lae do klece, případně máme volných spoustu dolů, kde se už nefárá a je to škoda..
Mnohým zločincům by to mohlo více než zločinecké školení v base na útratu daňových poplatníků. Buďto si své náklady vězni zaplatí nebo se do nich nemá investovat.
DO BASY SE JDE ZA TREST A NIKOLIV ZA ODMĚNU!! Až toto vláda změní, bude jasné, že jde o vládu a politiky, kteří nepáchají trestnou činnost a tudíž mohou zpřísnit podmínky. Nač dále zatěžovat státní rozpočet, když už tak je vše problém??
.
.
Pokud NĚKDO chce přijímat protizákonné uprchlíky (definováno dle mezinárodního práva, které migranti porušují), pak jim též musí zajistit finance, což náš rozpočet neumožňuje a předlužená EU to též nebude živit stále!!!!!!!

(13. 02. 2018 18:40)

dietr:Podle něj měli s přítelkyní dlouholetý a krásný vztah, který jim závidělo široké okolí. A nějaký zatracený losos jim to zkazil

(13. 02. 2018 17:08)

tomik007:Ten uz je skoro jako BURESH

(13. 02. 2018 16:51)

silen:...to je jak ten vtip, kde cikán vysvětluje policajtům: "Bodol som nožom do kabáta... a v něm bol chlap! Bol som prekvapený, že som sa až zlakol...!"

(13. 02. 2018 15:22)

Dnešní horoskopy